Her Şey Benim Yüzümden Oldu! Tüm Kadro Siyahlara Büründü: Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı

Buket S

FOX

29 Nisan 2021

Her Şey Benim Yüzümden Oldu! Tüm Kadro Siyahlara Büründü: Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, her pazartesi saat 20.00 de ekranlara gelmeye devam ediyor. Cinayetle sarsılan Yasak Elma, 109. bölümünde Şahika’yı son yolculuğuna uğurluyor.

Ender Argun, kocası Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldızı bulur ve ona hayatının teklifini yapar. Lüks bir yaşantı sürmeyi hayal eden Yıldız için bu teklif hayatının fırsatıdır. Yıldız’ın kardeşi Zeynep, çalıştığı firmanın Alihan Taşdemir’e satıldığını öğrenir. Kibirli ve ukala iş adamı Alihan Taşdemir ile Zeynep arasında zamanla yakınlaşma olur. Ancak Zeynep’in bilmediği önemli bir şey vardır; Alihan, Halit’in ortağı ve Ender’in kardeşidir. Yıldız’ın vereceği karar, hem kendi hayatını hem de kardeşi Zeynep’in hayatını etkileyecektir. Bu şekilde başlayan olaylar gelişerek içinden çıkılmaz hale gelir.

108. Bölümde Neler Oldu?

blank

Yıldız, Çağatay’ı kaybedeceğini anladı ve son bir plan yaptı. Şansı yaver giden Yıldız’ın planı kusursuz işledi. Ender, Kaya ile arasını düzeltmeye çalışırken bir yandan da ondan şüphelenmeye devam etti. Tüm kapılar yüzüne kapanan Cansu, yalnız kaldı ve bunu içine sindiremeyerek intikam almaya karar verdi. Büyük bir intikam planlayan Cansu, Hasan Ali’nin davetini bastı ve elindeki silahı ateşleyerek Şahika’yı öldürdü.

109. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Şahika’nın cenaze töreni düzenlenir. Çağatay, her şeyin kendi suçu olduğunu düşünür. Yıldız ise hala Şahika’nın cenazesinde olduğuna inanamamaktadır. Her bölümünü merakla tekip ettiğimiz dizinin yeni bölümünde neler olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz