Linç Dalgasına Karşı Farklı Bir Önlem Aldı! Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler Takipçilerine 3 Alternatif Sundu

Ayşegül S.

Haberler

29 Nisan 2021

Linç Dalgasına Karşı Farklı Bir Önlem Aldı! Eser Yenenler’in Eşi Berfu Yenenler Takipçilerine 3 Alternatif Sundu

Sosyal medya hesabında paylaşım üstüne paylaşım yapan ve oldukça da çok sayıda takipçisi bulunan fenomen isimlerden birisi de Berfu Yenenler. Sosyal medyanın olmazsa olmaz parçalarından birisi diyebileceğimiz ‘Linç’ kültürünün de farkında olan Yenenler kendisini eleştirecek olanlar için 3 farklı linç alternatifi sundu bugün. Hangisini seçerseniz…

Linçinizi Seçin!

Berfu Yenenler bugün Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarının altına eğer linç edecek varsa diye alternatifler sıraladı. “İki çocuk anasısın ayıp – Photoshop kesin – doğumda karnını da gerdirmiş” seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz diyerek linççi takipçiler için esprili bir kolaylık sağlamış. Doğumunun ardından hızla eski haline geri dönen ve doğum kilolarından günler içerisinde kurtulan Berfu Yenenler’e ilk cevaplardan birisi de eşi Eser Yenenler’den geldi.

Ah Eser Ah!

Eser Yenenler eşinin Instagram hesabındaki bu paylaşımı gürünce neredeyse ilk yorumu yapanlardan birisi oldu. Eşine “2 çocuk anasısın ayıp” yorumunu yapan Eser Yenenler’e karşılıksa Berfu Yenenler “Prdn” diyerek yanıt verdi. Berfu Yenenler’e bunun dışında “2 Eser anasısın ayıp” şeklinde esprili linçler de geldi.

Bu Paylaşımlar İlk Değil

Berfu Yenenler’in ikinci çocukları Mete’nin doğumunun ardından verdiği doğum kiloları hepimizin malumu. Sanki doğumu yapan kendisi değilmiş gibi günler içerisinde eski haline dönmeyi başardı desek yanlış olmaz. Nasıl yaptı nasıl etti bilemiyoruz ama sonuç ortada. Hal böyle olunca da kendisini beğenenler kadar kıskananlar da oluyor tabii ki. Kıskananların başında da eşi Eser Yenenler geliyor tabi. Geçtiğimiz günlerde çektiği videoyu hala unutmadık.

Gel de Linç Etme: Hem Yiyor Hem Fit

Sonuç olarak Berfu Yenenler fit olduğu paylaşımların yanı sıra yemek yediği paylaşımlar da yapınca özellikle kilo problemi olan takipçilerinin tepkisini çekiyor olabilir. Ama yapacak bir şey yok. İşte böyle bir durumda da ilk linci evden yani eşi Eser Yenenler’den yemeyi göze alması gerekecek.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz