Yılın Beklenen Düğünü Sessiz Sedasız Gerçekleşti: Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ Evlendi!

Aleyna

Haberler

5 Şubat 2021

Yılın Beklenen Düğünü Sessiz Sedasız Gerçekleşti: Aslışah Alkoçlar ile Kaan Demirağ Evlendi!

Hülya Koçyiğit’in torunu ve cemiyet hayatının en önemli isimlerinden biri olan Aslışah Alkoçlar’dan coşkulu bir “Evet!” geldi. Boğaz manzaralı bir otelde gerçekleşen düğünden ilk kareleri de abla Neslişah Alkoçlar paylaştı.

“Bir Ömür Evet!”

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ çifti bu gece evlendi. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu iddialarını yalanlayan Aslışah Alkoçlar’ın ve nişanlısı Kaan Demirağ’ın düğünü Mart ayında gerçekleşecekti. Ünlü çift, nişan tarihinden iki ay sonra gerçekleşmesi beklenen düğün tarihini ani bir kararla değiştirerek erkene çekmişti.

blank

Farklı iddiaların ortaya atılmasının ardından düğünün öne çekilme sebebinin yaşanan zorlu pandemi süreci olduğu belirtildi. Yalnızca 30 kişinin katılım sağladığı düğün sessiz sedasız gerçekleşti.

Pandemi Sonrası Büyük Parti

Yaklaşık bir yıldır büyük bir aşk yaşayan Aslışah Alkoçlar ve Kaan Demirağ çifti de pandemi yasaklarından etkilenen isimler arasına katıldı. Ünlü çiftin düğünü, yakın çevresinden 30 kişinin katılımı ile sade bir törenle gerçekleşti.

blank

Aslışah ve Kaan çifti pandemi sürecinin sona ermesiyle birlikte büyük bir parti vermeyi düşünüyor. Ünlü çift, verecekleri bu büyük partiyi Aslışah Alkoçlar’ın babası Ender Alkoçlar’ın Uludağ’daki otelinde gerçekleştirmeyi planlıyor.

Sade Ama Masalsı Bir Düğün

Kısıtlamalarla gerçekleştirilen düğünden ilk görüntüler geldi. Az katılımcı ile yapılan düğün masalsı bir salonda gerçekleştirildi. Tamamen çiçeklerle dekore edilen salon takipçiler tarafından oldukça beğenildi.

blank

Aslışah Alkoçlar’ın “Evet!” yanıtı katılımcılar tarafından coşkuyla karşılanırken, imzaları atan çift ilk dansını da yaptı. Kısıtlamalardan dolayı bu şekilde gerçekleşen düğünün, normal bir zamanda nasıl olacağını da düşünmeden edemiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz