İlk Kez Açık Konuştu! Oğuzhan Koç Demet Özdemir’le İlişkisini Anlattı: “Daha ona şarkı yazmadım!”

Aleyna

Haberler

6 Şubat 2021

İlk Kez Açık Konuştu! Oğuzhan Koç Demet Özdemir’le İlişkisini Anlattı: “Daha ona şarkı yazmadım!”

Ünlü oyuncu Demet Özdemir’le ilişkisi gündeme bomba gibi düşen Oğuzhan Koç, yaşadığı aşk hakkında ilk kez bu kadar detaylı açıklamalar yaptı.

Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti 2021’in ilk sürprizlerindendi. İkili, aylar önce bir mekan çıkışında görüntülendiklerinden beri birbirlerine yakıştırılıyordu. Sonunda bu aşk gerçek oldu. Çift, yeni yıla Çeşme’de birlikte girdi. O günden sonra da ilişki itirafları ve beraber çektirilen fotoğraflar gelmeye başladı.

Eleştirilerden Kurtulamadılar

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin Demet Özdemir

Ama bu ilişkiyi kıyasıya eleştirenler de oldu. Çünkü Demet Özdemir, Oğuzhan Koç’un eski sevgilileri Zeynep Koçak ve Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşıydı. Oğuzhan Koç’un dört yıl büyük aşk yaşadığı Yağmur Tanrısevsin’i Demet Özdemir için terk ettiği bile söylendi.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir, ilişkilerinin çok yeni başladığını söylese de eleştiriler devam etti. Onlar da ilişkilerini gözden uzak tutmaya özen gösterip işlerine yoğunlaştı. Ama Oğuzhan Koç bu karardan vazgeçmiş gibi görünüyor! Çünkü yaşadıkları aşktan ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde bahsetti.

“Niye şaşırıyorlar anlamıyorum”

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Oğuzhan Koç, yeni şarkısı “Hepsi Geçiyor” çıktıktan sonra röportajlar vermeye başladı. Bugün Hürriyet’te çıkan röportajında ise Demet Özdemir sorularından ilk kez kaçmadı ve detaylı cevaplar verdi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

İlişkilerinin yolunda gittiğini ve keyifli olduğunu söyleyen Oğuzhan Koç, “Kimseden kaçmıyoruz ama mümkünse ilişkimizi kameraların gözüne sokmamaya çalışıyoruz” diyerek bu “gizliliğin” nedenini anlattı.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Aylar önce beraber görüntülenmeleri hatırlatılınca da, “Ortak arkadaşlarımız var, sık sık görüşüyorduk. Ama o sırada aramızda bir şey yoktu. Hala da çok yeni, 1-2 ay oldu” diyerek kendini savundu. Ama insanların taktığı mesele de zaten bu ortak arkadaşlardan birinin eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin olması!

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Oğuzhan Koç, “İnsanların çok şaşırmalarını anlamıyorum. Biriyle bir şey yaşamak için önce vakit geçirmen gerekmiyor mu? Biz de bu süreci yaşadık. Bir ilişkiye dönüşmeye başladığında da saklamadık” diyerek gelen tepkileri anlamsız bulduğunu söyledi.

Henüz Şarkı Yok!

Oğuzhan Koç Zeynep Koçak

Müzisyen ve oyuncu Oğuzhan Koç, sevgililerine yazdığı güzel şarkılarla da biliniyor. Ünlü müzisyen, ilk albümünü çıkardığı sırada oyuncu ve senarist Zeynep Koçak’la beraberdi. Albümdeki teşekkür yazısında da ona hoş bir jest yaparak “Zeynep daha iyi, daha mutlu, daha tatlı bir insan olmamı sağlayan, albümün her evresinde büyük payı olan ve şarkılarımın ilham kaynağı” yazmıştı.

Oğuzhan Koç Yağmur Tanrısevsin

Yağmur Tanrısevsin için de pek çok şarkı yazan Oğuzhan Koç’un bu döneme ait en sevilen şarkısı “Bulutlara Esir Olduk”tu.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir

Ancak röportajda söylediğine göre Demet Özdemir için henüz bir şarkı yazmamış. Yeni başladığını söyledikleri bu ilişkiden bakalım nasıl şarkılar çıkacak? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz