Yine Yangınlar Yine Ben: Masumiyet Oyuncuları Serkay Tütüncü ve Deniz Işın Linçlere Sessiz Kalmadı: “Milliyetçi…”

Aleyna

Haberler

21 Mart 2021

Yine Yangınlar Yine Ben: Masumiyet Oyuncuları Serkay Tütüncü ve Deniz Işın Linçlere Sessiz Kalmadı: “Milliyetçi…”

Fox’un bomba gibi başlayan Masumiyet dizisi ve oyuncularıyla ilgili haberler gündeme gelmeye devam ediyor! Televizyon ekranlarında oldukça sevilen bu dizinin yayınlanmasının ardından; Masumiyet dizinde rol alan oyuncular da magazinciler tarafından yakın markajda takip edilmeye devam ediyor. Bu oyunculardan biri de Serkay Tütüncü ve Deniz Işın!

Masumiyet

“Yine Yangınlar Yine Ben!”

Masumiyet setinde oldukça eğlenceli vakit geçiren iki arkadaş, günümüzün vebası Tiktok’ta ünlenen bir video üzerine montaj yapınca ortalık karıştı! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir genelge ile okullarda her sabah okunan andımız kaldırıldı. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu karara tepkisini özellikle de Twitter ve Ekşi Sözlük’ten dile getirmeye başladı.

Tabii bir kesim insan da andımızın kaldırılmasını Tiktok’ta eleştirmeye başladı. Üzerine videolar çekildi, yorumlar yapıldı. Fakat bir Tiktok canlı yayınında yaşanan diyaloglar; Tiktok’u da aşarak sosyal medyayı yaktı geçti. Tiktok’da para kazanmak için canlı yayın açan iki kafadar arkadaş, kendilerine gelen yorumları okuyordu. Yorumlardan biri “Andımızı okur musun?” oldu.

Andımızı bilmeyen öndeki arkadaş, “Andımız mı, andı ne la?” tepkisini verdi. Evet Tiktok nesli gümbür gümbür geliyor; “Andımız” kelimesini dahi bilmeyen bir gençlik yetişiyor! Neyse bu arkadaştan sonra da; küçük olan diğer çocuk “Şey mi dostum, yine yangınlar yine ben?” diyerek Mustafa Ceceli’nin “Dayanak” şarkısından bir alıntı yapıyor. Bu arada “Yine yangınlar yine ben” Tiktok’ta yayılan bir akım. Bu video Tiktok’ta kısa sürede ünlü olunca, pek çok kişi bu videonun sesini kullanarak üzerine montaj yapmaya başladı.

Serkay Tütüncü ve Deniz Işın Linç Yedi!

Bu isimlerden biri de Masumiyet dizisiyle popülerlik yakalayan Serkay Tütüncü ve Deniz Işın oldu. Tiktok’ta bu videoyu paylaşan ikili kısa sürede sosyal medyadan linç yemeye başladı! “Andımızla dalga geçiyorsunuz!” diyerek linçlenen Serkay Tütüncü ve Deniz Işın, Instagram’dan açıklama yayınlayarak sosyal medya kullanıcılarına cevap verdiler. Özellikle de gelen yorumlara çok sinirlendiğini belirten Serkay Tütüncü, “Andımızın kaldırılmasına bu tepkiyi gösterin, bana değil! Biz andımızı bilen nesiliz” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz