2020’nin En Şanslılarından Olan Demet Akalın Intagram’da #TBT Paylaşımı Yaptı: “Yaş 17…”

Aleyna Özyaman

Haberler

7 Ocak 2021

2020’nin En Şanslılarından Olan Demet Akalın Intagram’da #TBT Paylaşımı Yaptı: “Yaş 17…”

Magazin gündemini sık sık meşgul eden isimlerden biri de Demet Akalın, son zamanlarda her attığı adım ile olay olmayı başarıyor sevilen popçu. En son Twitter’dan “param yok!” çıkışı yapmıştı. Bugün ise, 17 yaşında olduğu bir fotoğrafı Instagram’dan takipçileriyle paylaştı.

Demet Akalın’dan Annesine Son Model Otomobil Hediyesi!

Demet Akalın aynı gün, hem annesi Şenay Akalın’a son model bir araba hediye etti. Hem de Twitter’dan “Zengin değilim” çıkışı yaptı.

Demet Akalın hepimizi şaşırtmaya devam ediyor! 2020’nin en çok kazanan ünlülerinden olmasına rağmen yılın ilk aylarında “Koronavirüs pandemisi yüzünden konserler iptal oldu, geçinemiyorum” açıklamasını yapmıştı bildiğiniz gibi.

Ancak, Demet Akalın 2020’yi; yeni bir single çalışması, Alişan’la sunmaya başladığı yeni bir sabah programı ve “DA” adını verdiği kozmetik markasıyla kapattı. Son olarak da; 2021’in ilk günlerinde annesi Şenay Akalın’a pahalı ve lüks bir otomobil hediye etti. Tabii bunu yaparken, Instagram’da tabiri caizse takipçilerinin gözüne sokmayı da ihmal etmedi!

Demet Akalın’dan 17 Yaş TBT’Si!

Demet Akalın’ın dün Twitter’da bir takipçisine cevap vererek; “Zengin değilim, eskidendi o!” açıklamasını yaptı. Bu açıklamanın üzerine pek çok kişiden tepki de gördü tabii. Özellikle de Koronavirüs pandemisi sebebiyle işsiz kalan oldukça fazla kişi var, hal böyleyken; program yapan, single çıkartan, kozmetik markası kuran Demet Akalın’ın “param yok” demesi herkes tarafından oldukça absürt karşılandı.

Bugün ise Demet Akalın, Instagram’ın #TBT akımına uyarak 17 yaşındaki bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. O yıllar popçuluktan uzak olan Demet Akalın’da mankenlik heyecanı yaşanıyordu. Demet Akalın,yıllar öncesinin fotoğrafını paylaşırken takipçilerine de vefalı olmayı öğütledi: “Yaş 17…mankenlik yolunda ilk elimden tutan Perim Amaç💝yola çıkarken omuz verenleri unutmayın emi💐#tbt❤️”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz