Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Şeyma Subaşı ve Yeni Sevgilisi Çağla Altunkaya Arasında Nispet Savaşları Yaşanıyor!

Aleyna

Haberler

27 Şubat 2021

Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Şeyma Subaşı ve Yeni Sevgilisi Çağla Altunkaya Arasında Nispet Savaşları Yaşanıyor!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ve yeni sevgilisi arasındaki “nispet” savaşı durulmak bitmiyor. Önceki günlerde Acun Ilıcalı’nın 20 yaşındaki sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya, Survivor çekimlerinden bir fotoğraf paylaşarak Acun Ilıcalı’yla Dominik’te olduğunun mesajını vermişti. Bugün ise Şeyma Subaşı sevgilisi “Meedo” ile birlikte sarmaş dolaş yeni pozlar vererek dünyanın “En” çifti olduklarını cümle aleme duyurdu!

şeyma subaşı

Ayça Çağla Altunkaya’dan “Minik Detaylar!”

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altukaya’dan yeni bir fotoğraf geldi! Normalde sosyal medya hesaplarını “gizli” olarak kullanan Çağla’nın bu fotoğrafı magazincilerin eline nasıl sızdı bilinmez ama fotoğraf karesinin sosyal medyada büyük merak uyandırdığı bir gerçek!

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı ada konseyini sunarken yanı başında onu izleyen sevgilisi Çağla; Acun Ilıcalı’yı da kadraja alarak bir fotoğraf çekmeyi ihmal etmiyor. Fotoğrafın üzerine ise “Minik detaylar” yazan Çağla’nın bu yazdığı açıklama; sosyal medyada hamilelik iddialarının ortaya atılmasına bile sebep oldu!

Acun Ilıcalı ve Ayça Çağla Altunkaya

Çağla Acun Ilıcalı’yla fotoğraf atar da Şeyma buna tepkisiz kalır mı? Asla! Şeyma Subaşı da sevgilisi Meedo’yla müdavimleri olduğu yatta sarmaş dolaş poz vermekten geri durmadılar.

Dünyanın En Çifti: Şeyma ve Meedo!

Her fırsatta cümle aleme aşkını (ve lüks kıyafetlerini, takılarını, çantalarını, arabalarını) haykırarak hava atmayı ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, Ayça Çağla Altunkaya’nın bu paylaşımdan sonra; sevgilisi Meedo’yla birlikte yeni fotoğraflarını Instagram takipçileriyle paylaştı.

Bu arada şunu da söylemem gerekiyor; “Zamazingo” isimli ünlü Instagram hesabında dün paylaşılan iddiaya göre; Meedo ve Şeyma çok kötü kavga etmişler. Hatta Meedo, Şeyma’yla birlikte yaşadıkları evi terk ederek arkadaşında kalmış. Ancak sonradan aralarını düzeltmişler! Şeyma Subaşı’nın bu paylaşımı ve kendilerini dünyanın “en” çifti ilan etmeleri; “Zamazingo” sayfasına bir cevap da olabilir! Çünkü zamanlama oldukça manidar!

Şeyma Subaşı iddia

Fakat Şeyma Subaşı kimseye nispet yapmamıştır belki de, günahını almayalım!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz