İbrahim Tatlıses Evleniyor: Kendisinden 42 Yaş Küçük Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanıyor!

Aleyna

Haberler

28 Şubat 2021

İbrahim Tatlıses Evleniyor: Kendisinden 42 Yaş Küçük Sevgilisiyle Nikah Masasına Oturmaya Hazırlanıyor!

“İmparator” lakaplı İbrahim Tatlıses’in 69 yaşında yeniden evlenme kararı aldığı ortaya çıktı! Geçtiğimiz günlerde kendinden 42 yaş küçük sevgilisiyle fotoğrafları basına sızdırılan usta sanatçı, sevgilisi Gülçin Karakaya’ya evlilik teklifi etmiş. Gülçin Karakaya da bu teklifi kabul etmiş.

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Bildiğiniz gibi İbrahim Tatlıses’in ilişkileri geçmişten beri magazin gündeminden düşmüyor. Şu ana kadar 4 evlilik ve sayısız beraberlik yaşayan usta sanatçı, 70’ine merdiven dayamış olmasına rağmen eski formundan hiçbir şey kaybetmediğini bizlere bir kez daha kanıtlıyor.

İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karakaya

Geçtiğimiz hafta tarzında radikal bir değişikliğe giden İbrahim Tatlıses’in neden böyle bir imaj farklılığı yaptığı da belli oldu. Meğerse yeni sevgilisi içinmiş! Aşk insana her şeyi yaptırıyor işte arkadaşlar.

İbrahim Tatlıses’in Yeni Imajı

İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’un geçtiğimiz haftaki bölümünde usta sanatçıyı alıştığımızdan çok farklı bir imajla görmüştük. Yüzü ve özellikle saçlarında yenilikler yaptıran İbrahim Tatlıses’in bu değişikliği sosyal medyada da oldukça büyük bir yankı uyandırdı.

İbrahim Tatlıses

Botoks ya da saç ektirme işlemi yaptırmadığını söyleyen İbrahim Tatlıses; bu değişikliğin saç boyasınnı saçında uzun süre kalmasından kaynaklandığını açıklamıştı. Fakat biz buna pek inanmadık tabii. Hatta İbrahim Tatlıses’in; bu imaj değişikliği için 100 bin TL’yi gözden çıkardığı da ortaya atılan iddialar arasındaydı. Bu arada detaylar için:

Ancak İbrahim Tatlıses’in bu yenilenen imajının nedeni merak konusuydu! Meğerse sebebi yeni sevgilisiymiş.

İbrahim Tatlıses Aile Baskısına Boyun Eğdi!

Gülçin Karakaya

Kendisinden 42 yaş küçük Gülçin Karakaya ile bir birliktelik yaşamaya başlayan İbrahim Tatlıses; sevgilisine daha genç gözükmek için bazı işlemler yaptırmış. Hatta Hürriyet Gazetesinden Orkun Ün’ün haberine göre Gülçin Karakaya’nın ailesi “Ya evlenin ya da ayrılın!” baskısı yapınca, usta sanatçı sevgilisinden ayrı kalmak istememiş ve ona evlenme teklifi etmiş.

İbrahim Tatlıses

Yakın bir tarihte İbrahim Tatlıses’i beşinci kez nikah masasında görebiliriz. Hatta Gülçin Hanım çoktan düğün hazırlıklarına başlamış diyolla!

Benzer Haberler

ertan 28 Şubat 2021

paran varsa genç kadın 👏👏👏

Ceng 28 Şubat 2021

Walla bence hani derlerya nikahı onda bacakları başkasının omzunda

Canan 28 Şubat 2021

Bu adamda hic seref kalmamis torunun yasta bayanda nasil iliski yasar peki su sevgilisi soracaktim dedesinin yasta nasil iliski yasar igrenc degilmi para onu o kadar kormu etti benim icin pavyonda kiz bu kadinda daha akili

İsmin önemi yok 1 Mart 2021

Ulen böyle cibiliyetsizler yapınca adı aşk, normal bir vatandaş yapsa sapıklık.. Yahu İbo ile evlenip torunu ile mi yatacaksın be utanmaz sana ne demeli

Urkan 1 Mart 2021

Sonra insanlar aşktan meşkten bahsediyor ya delleniyorum. Aşk sevgi diye birşey yok işte. Herkes çıkarı menfaati uğruna seviyor ve aşığım diyor.

Yorum Yaz