Seksenler’in Sevilen Oyuncusu Show TV’de Hayvana Şiddeti Görünce Soluğu RTÜK’te Aldı: “Caniler Kadar Suçlu..”

Aleyna Özyaman

Haberler

7 Şubat 2021

Seksenler’in Sevilen Oyuncusu Show TV’de Hayvana Şiddeti Görünce Soluğu RTÜK’te Aldı: “Caniler Kadar Suçlu..”

TRT1’in başarılı dönem dizisi Seksenler, 2012 yılından beri kendine has kemik kitlesiyle başarılı bir şekilde yolunda ilerlemeye devam ediyor. Bir dönem dizi yayından kaldırılsa da, izleyicilerin ısrarı üzerine çekimler aynı kadro ile tekrardan çekilmeye başlandı. Tabii ufak tefek eksikler de yok değil ama Seksenler’e katılan yeni karakterler ve yeni oyuncular eskilerin yerini aratmıyor.

Seksenler

Ancak 2012’den beri ekranlarda olan oyuncular da var. O isimlerden biri de Seksenler dizisinde “Yıldız” karakterini canlandıran Özlem Balcı! Yıldız, her ne kadar yardımcı karakter olsa da; diziye farklı bir hava katıyor. Fehmi ve Rukiye’nin mahalle komşusu olan Yıldız, kocası Mesut’tan gizli işler çevirerek ortalığı karıştırıyor.

Seksenler Yıldız ve Mesut

Yıldız karakterini canlandıran güzel oyuncu ise Özlem Balcı. 36 yaşındaki Özlem Balcı, yakın çevresi tarafından hayvanseverliği ile tanınıyor. Instagram hesabında sık sık hayvanlarıyla fotoğraf ve videolar paylaşan güzel oyuncunun hayvanseverliği, RTÜK’ün Başkanı Ebubekir Şahin’e ve Show TV’ye mesaj atmasına sebep oldu.

Özlem Balcı, Show TV’yi RTÜK’e Şikayet Etti!

Güzel oyuncu Özlem Balcı, Show TV’de bir köpeğin şiddete maruz kaldığı anı görünce çılgına döndü! Aynı görüntülerin birkaç kez gösterilmesinden ve Show TV’nin bu konuda hassas davranmamasından rahatsız olan güzel oyuncu, elini taşın altına koyarak RTÜK, Show TV ve Ebubekir Şahin’e Instagram’dan mesaj gönderdi.

Özlem Balcı story

Gönderdiği mesajı da Instagram storyler kısmında gerekli birimleri ve kişileri etiketleyerek paylaştı. Show TV’ye gönderdiği mesajda RTÜK’e şikayet edeceğini belirten Özlem Balcı’nın yazdıklarından ne denli kızmış olduğunu anlayabiliyoruz: “Hayvana şiddet haberlerinde neden dibine kadar hayvana yapılan şiddeti döndüre döndüre gösteriyorsunuz? Algıları açmak doğru mu? ‘Hadi bakın nasıl yapıldığını size detaylı gösterelim’ diye mi? Aklında olmayanın aklına getirmek için mi? Köpeğe yapılan şiddeti yapan kişi kadar bunu reklam gibi detaylı şekilde ölüm magazini gibi gösteren caniler kadar suçlusunuz! Sizi ve yaptığınız haberi kınıyorum! RTÜK ve diğer gereken her yere şikayetimi yapacağım!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz