Aras Bulut İynemli ve Necip Memili’den İlginç Poz! Çukur’un Tüm Yıldızları Finale 5 Kala Yeşilçam’a Selam Çaktı

Aleyna

Haberler

16 Nisan 2021

Aras Bulut İynemli ve Necip Memili’den İlginç Poz! Çukur’un Tüm Yıldızları Finale 5 Kala Yeşilçam’a Selam Çaktı

Fenomen dizi “Çukur”un oyuncuları final hüznünü eğlenceli set paylaşımlarıyla bastırmaya çalışıyor. Bu kez de bir Yeşilçam pozu geldi!

Çukur oyuncuları

Show TV’nin ilgiyle izlenen dizisi “Çukur”, dört sezondur hız kesmeden devam ediyor. Klasik bir mafya dizisinden çok daha fazlası olan “Çukur”, çok kalabalık bir oyuncu kadrosuna sahip. Bu durum hem senaristlere alan sağlıyor hem de seyir zevkini artırıyor. En önemlisi de, gelip geçen onca oyuncuya rağmen önemli olanın hikaye olduğunu gösteriyor! Değişimler hikayeye ihanet edilmeden yapılıyor, dizi sadece oyunculara yaslanmıyor. Bunun ne kadar yararlı bir yaklaşım olduğunu aynı gün yayınlanan “Sefirin Kızı” ve “Çukur”u karşılaştırarak anlayabiliriz. Hikayesi tükenen ve başrol oyuncularına yaslanan “Sefirin Kızı” daha ikinci sezonunda gözden düşerken, “Çukur” hala çok sevildiği için ekstra bölümler ekleniyor!

Oyuncular da Çok Üzgün

Çukur oyuncuları

Bir dizinin çok uzun sürmesi oyuncular için hem iyi hem de kötü! Bu başarı, popüler oyuncular arasına girip daha iyi projelerde yer almanıza kapı açıyor ama oyunculuğunuzu da kısıtlıyor. Hele de tiyatro ve sinemaya pek bulaşmayan biriyseniz! “Çukur” ise oyuncular için artı tarafları daha ağır basan bir dizi çünkü arkadaşlık faktörü de var! Dizi setleri genelde gergin ortamlar ama “Çukur” seti büyük bir istisna. Herkes birbirinin hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor ve arkadaşlıklar doğuyor. Bu yüzden, dizinin mayıs sonunda bitecek olması onları da çok üzüyor.

Finale 5 Kala Yeşilçam Pozu!

“Çukur” seti eğlenceli kulis videolarıyla da meşhur. Örneğin, Erkan Kolçak Köstendil ve Damla Sönmez’den gelen “Oryantal Didem cosplay” çok ses getirmişti!

Aras Bulut İynemli’nin set ekibini trollediği fotoğraflar da bir o kadar meşhur!

Ama finale 5 kala, setten daha hüzünlü paylaşımlar görmeye başladık. Dizinin Cumali’si Necip Memili’nin son set paylaşımı, efsane Yeşilçam filmi “Neşeli Günler”e bir gönderme yaptı!

Necip Memili Çukur story

Efsun’u oynayan Damla Sönmez de buna “Neşeli Günler” ve daha pek çok filmde dinlediğimiz bir şarkıyı ekleyince tamam oldu!

Biz de “Çukur” ailesini çok özleyeceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz