Survivor’ın Eski Sunucusu Alp Kırşan’dan Oğlu Efe’ye Doğum Günü Paylaşımı: “İyiki Doğdun Adamım…”

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Survivor’ın Eski Sunucusu Alp Kırşan’dan Oğlu Efe’ye Doğum Günü Paylaşımı: “İyiki Doğdun Adamım…”

Ünlü oyuncu ve sunucu Alp Kırşan, yıllardır özellikle komedi yapımlarında canlandırdığı karakterle tanınıyor. Bir dönem mankenlik de yapan Alp Kırşan, şu sıralar ailesiyle vakit geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde ise büyük oğlunun doğum gününü kutladığı bir Instagram gönderisi paylaştı. Bu fotoğraf kısa süre içinde binlerce like ve yorum aldı!

İlk Projesi Deli Yürek!

Alp Kırşan

Bizler Alp Kırşan’ı hep sunucu ve sinemada canlandırdığı rollerle hatırlıyoruz ama o, ilk kez karşımıza 1999 yılında konuk oyuncu olarak katıldığı Deli Yürek dizisinde Levent karakteriyle çıkmış. Başrollerinde Kenan İmirzalioğlu ve Zeynep Tokuş’un olduğu Deli Yürek’te bir dönemin efsane dizilerinden!

Alp Kırşan Deli Yürek dizisinde 2 bölüm rol olarak, televizyon dünyasına adımını atmış oldu!

Sunuculuk Macerası!

Alp Kırşan, beyazperde de genellikle komedi yapımlarında yer aldı! Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Keloğlan Karaprens’e Karşı ve Çılgın Dershane gibi sinema filmlerinde rol alarak oyunculuğa devam eden Alp Kırşan’ın ilk sunuculuk deneyimi 2012 yılında Show TV’de yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli yarışmaya dayanıyor!

Alp Kırşan

O dönemler izleyecilerin sıkı takipçisi olan Yetenek Sizsiniz, Alp Kırşan için dönüm noktası niteliğinde oldu! Bu yarışmadan sonra pek çok sunuculuk teklifi almaya başlayan Alp Kırşan, ağırlığını oyunculuktan, sunuculuğa verdi!

Alp Kırşan

Aynı sene Survivor yarışmasında yarışan Alp Kırşan, birkaç sene sonra Survivor’ın değişmez sunucusu haline geldi! Tam 4 sezon Survivor’da sunuculuk yapan Alp Kırşan, ailesine daha çok zaman ayırabilmek için Survivor’ı Murat Ceylan’a bıraktı.

Evli, Mutlu, Çocuklu!

Alp Kırşan, Zeynep Dörtkardeşler Kırşan ile 2014 yılında nikah masasına oturarak dünyaevine girdi. Bugünlerde Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeşler Kırşan çiftinin birbirinden sevimli iki çocuğu var ve genellikle zamanlarını evde çocuklarıyla birlikte geçiriyorlar. Ayrıca çift hayatlarına Bodrum’da devam ediyor.

Çiftimizin büyük oğlu Efe’nin geçtiğimiz gün doğum günüydü, babas Alp Kırşan, oğlu Efe’nin doğum gününü şu sözlerle kutladı: “Büyük oğlum efenin bugun yaş günü, iyi ki doğdun adamım, iyi ki varsın, bize yaşattıkların için sana minnettarız, seni seviyorum oğlummmm ?❤️”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz