Makyaj Ürünleriyle Adını Duyuran Selin Ciğerci, Maskara Tanıtımında “Takma Kirpik” Takınca Ortalık Karıştı!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Makyaj Ürünleriyle Adını Duyuran Selin Ciğerci, Maskara Tanıtımında “Takma Kirpik” Takınca Ortalık Karıştı!

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci uzun süredir kendi ismiyle satışa sunduğu ürünlerin tanıtımını yapıyor. İlk zamanlar takma kirpik ile ünlenen ve pek çok kişinin memnun kaldığı kozmetik ürünlerini takipçileriyle buluşturan Selin Ciğerci, kısa zamanda ismini marka haline getirmeyi başardı.

Selin Ciğerci’den Yeni Maskara!

Selin Ciğerci’yi takip edenler çok iyi bilir, şu anda birden fazla ürün gamıyla büyük bir marka oldu. Sadece kirpik değil; kremler, allıklar, rujlar ve şimdi de dün akşam satışa sunduğu maskaralarla markasını genişletmeye devam ediyor.

Selin Ciğerci

Her fırsatta çıkarttığı ürünlere çok güvendiğini dile getiren Selin Ciğerci, maskaralarıyla birlikte televizyonda reklam vermeye de başladı! Geçtiğimiz haftalarda reklam çekimlerinden kareleri ve kısa kesitleri Instagram hesabında yayınlayan Selin Ciğerci’nin reklam filmi en az ürünleri kadar dikkat çekici! Ancak dün akşam paylaştığı bir storyden sonra sosyal medyanın ve magazincilerin diline düştü.

Videoyu Durdurup Takma Kirpik Takmış!

Selin Ciğerci

Selin Ciğerci’nin dikkatli takipçilerinin fark ettiği bir detay, yeni maskara çıkartan güzel fenomenin magazincilerin eline düşmesine sebep oldu. Ortaya atılan iddiaya göre; Selin Ciğerci, dün gece kişisel markası olan “SelinBeauty” maskaralarını tanıtırken videoyu kesmiş ve takma kirpik takmış! Ardından rimelini överek “takma kirpik” etkisi yarattığını anlatmış.

Selin Ciğerci

İddiaların ardından, bugün video çekerken yeni maskarasını süren Selin Ciğerci, takma kirpik takmadığını ve maskarasının o etkiyi yarattığını söyledi. Birkaç kat üst üste kirpiklerine maskara süren Selin Ciğerci, kendince bir önceki gece takma kirpik takmadığını kanıtlamış oldu. Ancak sosyal medya magazincileri ve takipçileri Selin Ciğerci ile aynı fikirde değil. Bu video dün geceki “takma kirpik” faciası:

Bu video ise Selin Ciğerci’nin bugün çektiği video. Arada çok bariz fark var:

Pek çok magazin sayfası, Selin Ciğerci’nin dün gece takma kirpik taktıktan sonra çektiği videodan ve bugün maskara sürerken çektiği videodan ekran görüntüsü alarak iki fotoğrafı yanyana koydu ve takipçileriyle paylaştı! Paylaşanlardan biri de Instagram’ın sevilen sayfalarından “Fenomen Terörü” oldu.

Sosyal medyadan gelen yorumlar ise ortalığı yıktı geçti. Sizce Selin Ciğerci’nin gözünde gerçekten de takma kirpik var mı?

blank
blank
Benzer Haberler

Davut 27 Ocak 2021

Gerçekten çok güzel bir maskara ben çok beğendim

Hasret 29 Ocak 2021

Ben bu kadını taktir ediyorum hem çok tatli hem de çok sempatik ve de içten
Allahtan bi reklaminda bi üründen ötürü başına bi talihsizlik gelmis
Sanki her gordunuz reklam 100 de 100 oldugu gibi oluyo
Demiyorsunuz helal olsun bi kadinimiz daha kendi ayaklari üstünde durabildi başarabildi diye
Sizin bu önyargilarinizin yuzunden bu dunya sanki gorende satisa sundugu asit yada siyanur cok basit her kadinin kullandi bi maskara
Ben cok taktir ettim en azindan cabaliyo
Selin hanim ben sizin maskaranizi hic kullanmadim ama eminim ki guzel sizi cok beyeniyorum basarinizin dewamini bekliyorum ilk firsatta da denicem ve size bunun icin hatta vidyo yollicam 💜

Yorum Yaz