Danla Bilic Vlog Çekmek İçin ABD’ye Gitti Ama Kamerasını Kaybetti! Otelde Kaos Çıktı

Dilek Yeğin

Haberler

5 Ocak 2021

Danla Bilic Vlog Çekmek İçin ABD’ye Gitti Ama Kamerasını Kaybetti! Otelde Kaos Çıktı

YouTuber ve sosyal medya fenomeni Danla Bilic, vlog çekmek için ABD’ye kadar gitti ama kamerasını kaybetti!

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic birkaç gün önce arkadaşlarıyla beraber ABD’ye gitti. Hem de vlog çekmek için! En azından kendisi öyle söylüyor. Dört gündür en yakın arkadaşlarıyla çok eğlenceli anlar yaşadıklarını söyleyen Bilic, bu anları takipçileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyordu. Ama olan oldu!

“Buraya neden geldim”

Danla Bilic, nazar boncuklarıyla bezeli Instagram paylaşımlarıyla takipçilerine kötü bir haber verdi.

Vlog kamerasının kaybolduğunu söyleyen Bilic, “Covid’in merkezine 13 saat uçuşla niye geldim? En yakın arkadaşlarımla eğlenip vlog çekeyim, sizi de eğlendireyim diye! Şimdi hepsi gitti” diyerek üzüntüsünü anlattı.

Bilic’in Büyük Bilinçsizliği!

Danla Bilic

Danla Bilic vlog çekmek için günlerdir story bile atmadığını söyledi. Bu büyük fedakarlığın sonunda kamerayı kaybetmesiyle dalga geçen Bilic, “İşte zeka” dedi!

Otelde Kaos Çıktı

Danla Bilic

Danla Bilic, büyük ihtimalle kamerayı yemek servisi masasına koyup unuttuğunu söyledi. Oteldeki her yerin arandığını, tam bir kaos çıktığını anlatan Bilic, sinirini sadece yanındakilerden çıkaracağına dair söz verdi!

“Baştan çek köpek”

Danla Bilic

Danla Bilic’in “acı kaybının” ardından pek çok mesaj geldi. Bunlardan bazıları oldukça sıra dışıydı. “Baştan çek köpek işin ne“, “Sen aptal mısın” gibi yorumlar Bilic’i çileden çıkardı!

“Kesin sen çaldın”

Danla Bilic

Danla Bilic, arkadaşının servis masasındaki kamerayı fark etmeden odanın önüne çıkardığını söyledi. Kameranın bu yüzden kaybolduğunu duyan hayranları Bilic’in arkadaşını topa tuttu! “Danla bizim prensesimiz, ona yaptığını asla unutmayacağız, kamerayı kesin sen çaldın” yorumları herkesi kahkahalara boğdu. Bilic’in sinirli hayranları “Havalimanında seni bekliyor olacağız” diyerek tehditlerine son verdi!

Danla Bilic ve arkadaşlarına iyi tatiller diliyoruz! Umarız, tatilin kalanında da “olağanüstü” bir sorumluluk bilinci sergilemeye devam etmezler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz