Düşene Bir Tekme Daha! Kerem Bürsin Bu Kez Hande Erçel’in Eski Sevgilisi Murat Dalkılıç’tan Darbe Yedi

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Düşene Bir Tekme Daha! Kerem Bürsin Bu Kez Hande Erçel’in Eski Sevgilisi Murat Dalkılıç’tan Darbe Yedi

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin’in çilesi bitmiyor. Pandemi önlemlerine uymayanlara “salak” dediği için başı derde giren Bürsin’e şimdi de ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’tan salvo geldi!

Kerem Bürsin

Kerem Bürsin, 2014 yılının en sevilen dizilerinden “Güneşi Beklerken” ile hayatımıza girdi. Bir anda ülkenin en sevilen oyuncularından biri oldu! Tek projeyle patlama yapan ünlü oyuncunun adı hep yıldızlar ligindeydi. Ama projeleri bir türlü tutmadı. Aynı talihsizliği yaşayan Hande Erçel’le buluştukları “Sen Çal Kapımı” ise onun şansı oldu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in, aşktan yana da şanslı olduğu konuşuldu. Daha tanıtım fragmanlarında birbirlerine yakıştırılan ikili, inanılmaz bir popülerliğe ulaştı. Dizinin hayranları onların gerçek hayatta da aşk yaşamasını istedi. Hande Erçel, dizi başlar başlamaz evleneceği konuşulan Murat Dalkılıç’tan ayrılınca da söylentiler aldı başını gitti.

Son Canlı Yayın Başına İş Açtı

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

İki oyuncu da sık sık birlikte sosyal medya paylaşımı yapıyor. Sette birlikte açtıkları canlı yayın anında binlerce izlenmeye ulaşıyor. Her canlı yayının ardından da, hayranları “Çok aşıklar ama bize söylemiyorlar” diye dövünmeye başlıyor! Ama dünkü canlı yayından sonra bambaşka şeyler konuşulmaya başlandı!

Kerem Bürsin

Dün akşam canlı yayında konu pandemiye gelince olan oldu. Kibar tavrıyla bilinen Kerem Bürsin de vakaların 50 bine çıkmasına dayanamamış belli ki. Çünkü canlı yayında bir anda sinirlendi ve kurallara uymayan kişilere hakaret etti! “O kafelere gidip maskelerinizi çıkarıyorsunuz ya salaksınız! I’m sorry, salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün” sözleri sosyal medyada olay yarattı. Kimileri Kerem Bürsin’e hak verirken, kimileri de ünlü oyuncuyu çok eleştirdi.

Kerem Bürsin bugün eleştirilere cevap verdi ve “salak” kelimesini kullandığı için özür diledi. Ama çilesi bitmemiş belli ki!

Düşene Bir Tekme de Murat Dalkılıç’tan

Hande Erçel Murat Dalkılıç

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, geçen yaz Hande Erçel’den ayrıldığından beri ismi kimseyle anılmadı. Onun yerine, adı hep Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in aşk iddialarındaki “kıskanç” kişi olarak geçti. Hande Erçel ve Kerem Bürsin iddiaları ne zaman yalanlasa, Murat Dalkılıç’tan tuhaf bir hamle geliyor! Örneğin, iki oyuncu “O Ses Türkiye”ye katılınca, Murat Dalkılıç yakın arkadaşı Acun Ilıcalı’yı bile engellemişti!

Murat Dalkılıç, belli ki Kerem Bürsin’e karşı öfkesini hala aşamamış. Çünkü düşene bir tekme de o vurdu.

Kerem Bürsin

Malum, Kerem Bürsin’in sevilen dizi “Peaky Blinders”takileri andıran fotoğrafları pek meşhur. Murat Dalkılıç da durdu durdu, bugün bombayı patlattı!

Ünlü şarkıcı, paylaşımı yorumlara kapattıktan sonra, “Sizin takip ettiğiniz şeyleri takip etmiyorum.. Kaldı ki sizin düşündüğünüz gibi bir gönderme tarzım değil” dese de, durum ortada!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz