Nihayet İyi Haber Geldi! İyileşip Sete Dönen Hazal Kaya Karantinaya Edis Sayesinde Dayanmış

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Nihayet İyi Haber Geldi! İyileşip Sete Dönen Hazal Kaya Karantinaya Edis Sayesinde Dayanmış

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, tüm önlemler alınsa da sete başlar başlamaz Covid-19’a yakalanmıştı. Nihayet iyi haberi veren Kaya, karantinaya kimin sayesinde dayandığını da söyledi.

Hazal Kaya

Hazal Kaya, dünyalar tatlısı oğlu Fikret Ali için verdiği annelik molasını bir dizi ve bir film projesiyle bozmuştu. Ünlü oyuncu, yakın arkadaşı Aslı Kızmaz’ın romanından uyarlanan “Benden Ne Olur?” filminde başrol oynadı. Böylece, onu ilk kez bir romantik komedi karakteri olarak görme fırsatı yakaladık! Başarılı oyuncunun diğer projesi ise herkesin rüyası bir Netflix dizisi. Çekimleri geçen ayın sonunda başlayan “Pera Palas’ta Gece Yarısı”, Atatürk’ü bile göreceğimiz bir dönem projesi! Hazal Kaya, aylardır hazırlandığı proje için şan dersleri de almış ve sesinin güzelliğini herkese göstermişti.

Ne yazık ki, alınan tüm önlemlere rağmen set başlar başlamaz Covid-19 vakaları çıktı. Hazal Kaya da hastalanan isimler arasındaydı.

Hastalığı Ayakta Geçirdi

Hazal Kaya

Hazal Kaya hemen sete ara verdi ve tedaviye başladı. Hayranlarını bilgilendirmek için de bir video çekti ve “Ağır bir grip gibi geçiyor, iyiyim” diyerek herkesin yüreğine su serpti. Her gün yaptığı paylaşımlarla da moralinin yüksek olduğunu gösterdi.

Hazal Kaya story

Nihayet, ünlü oyuncudan güzel haberi aldık. Hazal Kaya, “E hadi geçmiş olsun mu denir, ne denir?” diyerek tamamen iyileştiğini müjdeledi.

Hazal Kaya story

Bunu Bilmeyenle Görüşmüyor!

Hazal Kaya

Hazal Kaya, çocuk yaşta beri müziğe ilgisi ve yeteneği olan bir isim. Ergenliğinde ağır bir metalci olan Hazal Kaya, gizli gizli rap de dinliyormuş. Aynı zamanda da Ricky Martin hayranıymış!

Ünlü oyuncunun karmakarışık müzik zevkinde pop da yer alıyor tabii ki. Son paylaşımıyla öğrendik ki, hayranı olduğu Edis sayesinde karantinaya dayanmış. Edis fanı olduğunu bilmeyenle de görüşmüyormuş!

Geçmiş olsun Hazal Kaya!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz