Melisa’ya Spor “İşkencesi”! Şeyma Subaşı Sabah Sporuna Kızını da Dahil Edince Olanlar Oldu

Aleyna

Haberler

7 Nisan 2021

Melisa’ya Spor “İşkencesi”! Şeyma Subaşı Sabah Sporuna Kızını da Dahil Edince Olanlar Oldu

Gelir gelmez Türkiye’yi birbirine katan Şeyma Subaşı, şimdi de sevgilisi ve kızıyla hep hayalini kurduğu Bali’ye gitti. Ama kızı Melisa’ya yaptıkları yine tepki çekebilir!

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, uzun süredir takıldığı Miami’yi bırakıp geçen hafta Türkiye’ye geldi. Gelir gelmez de ortalığı birbirine kattı! Çünkü tek geliş sebebi aile özlemi ve yeni giysi markası için planladığı atılımlar değildi. Sürekli “ruh ikizim” dediği sevgilisi Mohammed Al Saloussi’yi de ailesiyle tanıştırdı. Sonrasında yaptığı “Evleniyoruz” açıklamasıyla bu tanışmanın kız isteme töreninin modern versiyonu olduğunu anladık!

Şeyma Subaşı, Haber Global’de Buket Aydın’ın sorularını yanıtlarken biraz yüksekten uçtu. Meedo’sunun onunla tanışmak için özel uçaklara atlayıp sıraya girdiğini bile anlattı! “Ruh ikizim“, “evim” gibi sözlerle hitap ettiği Meedo’suyla evlenecek olmasına çok sevindik. Ancak eski eşi Acun Ilıcalı’ya da “Bir elmanın iki yarısıyız“, “Birbirimize aitiz” gibi pek çok şey söylüyordu. Hem de boşanmadan kısa süre önce! O yüzden, Şeyma Subaşı’nın Meedo’yla yaşadığı peri masalı çoğu kişiye inandırıcı gelmiyor. Ama o kızı Melisa ve Meedo’suyla bir hayalini daha gerçekleştirmeye devam ediyor.

En Tatlı Egzersizleri Melisa’yla Yapıyor

Şeyma Subaşı, dün Meedo’su ve kızı Melisa’yla birlikte Bali’nin yolunu tuttu. Meğer hep Bali’ye gitmenin hayalini kuruyormuş. “Doğru zamanı” ve “doğru insanı” beklediğini söyleyen Şeyma Subaşı, bu sözleriyle yine Meedo’suna kıyak geçti! Ama tatil pozları Meedo ile değil Melisa’yla geldi. Sporunu hiç ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, bugünkü egzersizlerine kızı Melisa’yı da dahil etti.

Melisa, annesine özenip spor yapmaya çalıştı. Ama daha ilk hareketlerde pili bitti! Annesine isyan eden ve “Hanım” hitabına sinirlenen Melisa’ya siz de çok güleceksiniz. Tabii, Melisa’nın annesinin elinde işkence gördüğünü ve ihmal edildiğini düşünmüyorsanız! Malum, Şeyma Subaşı’nın çocuğunu sadece para kaynağı olarak gördüğünü düşünen büyük bir kitle var. Bu spor görüntüleri onları yine coşturabilir!

Ama Şeyma Subaşı kendisini anneliğinden vuranlara cevap vermenin yolunu yine bulacaktır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz