ATV’nin En Yeni Dizileri

ATV’nin En Yeni Dizileri

Yayın hayatını uzun yıllardır sürdürmekte olan ATV, yeni yıl için hazırladığı diziler ile izleyicilerin beğenisini toplamayı yine başarıyor. ATV’nin yeni yılda yayınladığı en iyi 3 diziyi sizlerle paylaşıyoruz.

Bedel

Yapımcılığını NTC medyanın yaptığı Bedel dizisinin başrollerini Sedef Avcı, Necip Memili ve Berk Erçer üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç’ın yer aldığı dizinin senaristliğini ise Özgür Evren Heptürk, Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt yapıyor. Bedel, zorlu bir aşkın üç kahramanını konu alıyor. Yıllarca önce büyük bir haksızlığa uğrayan üç arkadaşın hikayesinin işlendiği dizi bir kadının aşkı uğruna neler yapabileceğini gözler önüne seriyor.

Sevdam Alabora

Kadir Doğulu ve Elçin Sangu’nun başrollerde yer aldığı dizi Sevdam Alabora’nın yapımcılığını Endemol üstleniyor. ATV’nin yeni yıl dizileri arasında en fazla ilgi görenlerden olan Sevdam Alabora, Anadolu kasabasının zengin bir ailesinin kızının aşklarına karşı gelmesini konu alıyor. Ailesinin karşı geldiği sevdasını yaşayabilmek için çareyi kaçmakta bulan kahramanımız bu kaçış macerası yüzünden fazlasıyla trajik olaylar yaşayacaktır.

Kara Ekmek

Özlem Yılmaz, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İnter, Başak Daşman gibi ünlü isimlerin başrollerde yer aldığı Kara Ekmek dizisi, fragmanları yayınladığı günden beri heyecan ile beklenmekte olan bir ATV dizisiydi. Dizinin ilk bölümlerinin ekrana gelmesi ile birlikte reyting rekorları kırması ise dizinin başarılı bir gidişatı olduğunu bizlere gösterdi. Kara Ekmek, hayalleri peşinde koşan hırslı bir genç kızın hikayesini konu alıyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz