Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Çiftinden İtiraflar Var! İlişkilerini Neden Gizlediklerini Açıkladılar

Aleyna

Haberler

26 Aralık 2020

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı Çiftinden İtiraflar Var! İlişkilerini Neden Gizlediklerini Açıkladılar

İlişkileri olay bir videoyla ortaya çıkınca günlerce gündemden düşmeyen Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı dün çektikleri Youtube videosuyla her şeyi masaya yatırdı. Çift, Barış Murat Yağcı’nın Youtube kanalında ilişkilerinin ne zaman başladığını, neden her şeyi gizlediklerini detaylı olarak anlattı.

Survivor 2020 ekibinde yer alan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın ilişkileri geçtiğimiz ay bomba gibi patlamıştı. Öpüşme videolarının sosyal medyaya sızdırılmasıyla gündem çalkalanmıştı. Takipçilerin çoğu çiftin ilişkisinin Survivor’da başladığını düşünüyordu. Bu video ortaya atılınca çiftin ayrıldığı dedikoduları çıktı. Ancak Barış Murat ve Nisa çifti ayrılık haberini bir fotoğrafla yalanladı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından aşk dolu notlarla paylaştıkları fotoğrafları dikkat çekti. Artık gizlemek saklamak yoktu!

Ne Zaman İlgi Duymaya Başladın?

Barış Murat ve Nisa çifti Youtube kanalında şimdiye kadar gelen sorular çerçevesinde her şeyi açıklamak istemiş belli ki! Böylece kamera karşısına geçmişler. O halde sorular başlasın!

İlk olarak “Ne zaman ilgi duymaya başladın?” sorusu Barış Murat’a geldi. Barış Murat Yağcı da şu sözlerle başladı açıklamaya: “Yarışma boyunca böyle bir şey hissetmedim. Yağmurda kaybolduğu bir gün vardı ve o gün çok merak ettim ve bulmaya çalıştım. Günün sonunda bulamamıştım ve çok üzülmüştüm. O gün hissettiğim şey sahip çıkma iç güdüsü ve yanında olmaktı.”.

Barış Murat bu sözleriyle ilişkilerinin Survivor yarışmasında başladığı iddialarını hepten yalanlıyor. Yarışmadan sonra yakınlaşmışlar yani!

“Survivor bittikten sonra hemen hemen her gün kendimi Nisa’yla Facetime yaparken buldum.” ifadelerini kullanan Barış Murat’tan sonra Nisa da görüntülü konuşmalar sırasında kendisine ilgi gösterdiğinden bahsediyor. İlerleyen sohbetten de ilk hamleyi Barış Murat’ın attığını anlıyoruz.

İlişkinizi Neden Gizlediniz?

Herkesin merak ettiği soru “Madem bir ilişki yaşıyorsunuz, bunu neden bu kadar gizlediniz?” sorusuydu sanırım. Nisa ve Barış da bu soruya açıklık getirdi. Önce Nisa başladı konuşmaya. “Babam açıklanmasını istemedi. İlk kez İstanbul’a gelmiş bir genç kız düşünün.” sözlerini söyledi olay yarışmacı.

Barış da “Haklı olarak babası ilişkinin göz önünde olmasını istemedi. Yurt dışından geldiğinde bana ve menajerine emanet durumdaydı.” sözleriyle Nisa Bölükbaşı’nın babasından tarafa tutuyor safını.

Çift ilişkileriyle ön planda olmak istememiş söylediklerine göre. Ancak hepimiz biliyoruz ki tam tersi olarak ilişkileriyle gündemi bir hayli meşgul ettiler. Bu videoyla da her şeyi açıklığa kavuşturdular.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz