Savaşçı Dizisine Anıl Tetik’ten Sonra Yeni İsimler Dahil Oldu! Sevcan Yaşar ve Ekin Mert Daymaz da Artık Savaşçı’da

Aleyna

FOX

26 Aralık 2020

Savaşçı Dizisine Anıl Tetik’ten Sonra Yeni İsimler Dahil Oldu! Sevcan Yaşar ve Ekin Mert Daymaz da Artık Savaşçı’da

Savaşçı dizisi Fox TV’nin fenomen dizilerinden biri. En son 99. bölümüyle ekranlara gelmişti. Bir süredir yayınlanmayan dizi kadro değişikliğiyle yeniden yayınlanma kararı aldı. Ne zaman ekranlara geleceği konusunda ise kesin bir açıklama yapılmadı. Geçtiğimiz günlerde Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk’u Tamer Karadağlı’nın diziye dahil olduğunu duymuştuk. Dün çıkan haberlere göre ise Anıl Tetik de savaşçı kadrosunda. Anıl Tetik’ten sonra ise 2 yeni isim daha açıklandı: Sevcan Yaşar ve Ekin Mert Daymaz.

Sevcan Yaşar

Sevcan Yaşar’ın son zamanlarda üzücü bir darp haberiyle gündemde olduğunu biliyorsunuz. Oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat’ın eski sevgilisi Sevcan Yaşar’ı darp ettiği iddia edilmişti. Sevcan Yaşar iddiaları güçlendirmek adına ses kayıtları ve darp görüntülerini yayınlamıştı. Üzerine bir de darp raporu alınca her şey kabak gibi ortaya çıktı.

Olayın iç yüzü çok daha derin. Öyle ki Midyat, Sevcan Yaşar’a “Seni sektörde yaşatmayacağım. Bütün kötülükleri yapacağım.” sözlerine kadar söylemiş.

Bu üzücü haberden sonra başarılı oyuncu Sevcan Yaşar’ın hangi dizilerde oynadığını şöyle bir hatırlayalım. Kayıp Şehir dizisiyle oyunculuk hayatına ilk adımını atan oyuncu; Böyle Bitmesin, Aramızda Kalsın, Erkenci Kuş gibi dizilerde oynadı. En çok bilinen oyunculuk deneyimini de Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı İlyas’ın sevgilisi Esra karakteriyle yaşadı.

Şimdilerde ise Savaşçı dizisinin yeniden ekranlara gelme kararıyla Sevcan Yaşar’da kadroya dahil olan isimlerden oldu. Nasıl bir karakter olacağı ile ilgili henüz bir netlik yok.

Ekin Mert Daymaz

Ekin Mert Daymaz da geçtiğimiz ay gündemde olan isimlerden biriydi. Tuba Büyüküstün’le aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak bu haberin aslı astarı yoktu. Öyle ki Tuba Hanım da şu sözlerle yalanladı haberleri: “Biliyorum, bana aşkı yakıştırıyorsunuz. Adına, ‘ilişki’ diyorsunuz. Benim adıma mutlu oluyor ya da beni yeriyorsunuz… Ama ben, bu aralar kendimle bir ilişki yaşıyorum. Kendimle bitmeyen bir randevudayım. Kendi gözlerimin içine bakıyorum. Kendi ellerimi tutuyorum. Önce kendi ruhuma dokunmalı, aşkın kendisi olmalıyım.”

Ekin Mert Daymaz da Not Defteri, Çilek Kokusu, Hayat Sevince Güzel gibi dizilerde başarılı oyunculuğunu sergilemişti. Sevilen oyuncu son dönemde de Gençliğim Eyvah dizisinde ekranlarda yer aldı.

Geçtiğimiz ay Ekin Mert Daymaz’ın Savaşçı dizisinde yer alacağı ile ilgili iddialar ortaya çıkmıştı. Ama sonra bir sessizlik bulutu olmuştu. Şimdi ise iddialar kesinleşti. Ekin Mert Daymaz da Savaşçı’nın güçlü kadrosunda yer alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz