Bergüzar Korel Exxen’le Geri Dönüyor: “Kanlı Yayın” İçin Geri Sayım Başladı!

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Bergüzar Korel Exxen’le Geri Dönüyor: “Kanlı Yayın” İçin Geri Sayım Başladı!

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, uzun süredir televizyondan ve beyaz perdeden uzak bir hayat sürüyor. Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğu Han’ı kucağına alan güzel oyuncu iddialara göre, yeni bir dizi projesiyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Vatanım sensin

Bergüzar Korel’i son olarak 2 sezon boyunca Kanal D’de yayınlanan “Vatanım Sensin” isimli dizide “Azize” karakteriyle seyretmiştik. Bergüzar Korel, Vatanım Sensin dizisinde eşi Halit Ergenç’le birlikte başrolü paylaşıyordu. Aynı dizide eşiyle başrol oynamak da herkese nasip olmaz!

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

Bergüzar Korel Exxen’le Anlaştı!

Bu dizi projesi televizyon kanalında değil, Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen’de yayınlanacak. 3 sezon sürmesi planlanan “Kanlı Yayın” isimli dizide “Neslihan” karakterini canlandırması için Bergüzar Korel’e teklif gitmiş ve güzel oyuncu bu teklife “Evet” demiş.

Bergüzar Korel

Dizinin konusu ne olacak ya da Bergüzar Korel’in dizideki partneri kim olacak henüz bilmiyoruz. Şu ana kadar açıklanan başka bir detay yok, ilerleyen zamanlarda Exxen ve Bergüzar Korel’den gerekli açıklamaları duymayı umuyoruz!

Exxen’de Durumlar Nasıl?

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaparak kurduğu Exxen için yeni projeler üretilmeye devam ediyor. Her hafta dizilerin ve programların yeni bölümleri Exxen’e yükleniyor. Büyük bir reklam çalışmasıyla yayın hayatına başlayan Exxen, teknik sorunlar yüzünden oldukça eleştirilmiş ve abone kaybetmişti.

Exxen

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen’in ilk 3 gününde 500 bin abone ulaştığını açıklamasının ardından, Exxen’e dair başka istatistik ya da izleme oranı göremedik. Bu da Exxen’in istenilen başarıyı yakalayamadığını düşündürüyor.

Berkcan Güven, Acun Ilıcalı ve Reynmen

Özellikle de Acun Ilıcalı’nın en güvendiği projelerden olan Reynmen ve Berkcan Güven’in programlarının hiç yayınlanmadan ve bilgi verilmeden kaldırılması sosyal medya kullanıcı tarafından çok eleştirildi.

Acun Ilıcalı

Diğer YouTuber programlarının da sosyal medyada ses getirdiği söylenemez. Bakalım Acun Ilıcalı 900 milyon TL yatırım yaptığı dijital platformu için Bergüzar Korel dışında kimlerle anlaşma yapacak? Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz