Kızları Eliz’i Kucaklarına Alan Alişan ve Buse Varol Şimdiden Üçüncü Bebeğin Sinyalini Verdi: “Sıradaki…”

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Kızları Eliz’i Kucaklarına Alan Alişan ve Buse Varol Şimdiden Üçüncü Bebeğin Sinyalini Verdi: “Sıradaki…”

Alişan ve Buse Varol’un bebekleri Eliz geçtiğimiz hafta sonu dünyaya geldi. Aylardır bebeklerini kucaklarına almayı bekleyen çiftimiz, Eliz’in gelişini büyük bir coşkuyla kutladı. Kutlamaya da devam ediyor.

Önce hastaneden fotoğraflar gelmeye başladı, ardından Alişan Star TV’de sunduğu sabah programında doğum anınından videolar paylaştı. Kısaca Eliz’in doğumuna bütün Türkiye tanıklık etti diyebiliriz. Önceki gün ise Alişan ve Buse Varol’dan üçüncü çocuk için sinyali geldi bile. Anlaşılan bizler daha çoook Tektaş çiftinin çocuklarına tanıklık edeceğiz!

blank

Buse Varol ve Alişan çiftimiz, Eliz’le birlikte çok mutlu. Instagram’dan paylaştıkları fotoğraflarda da mutlulukları gözlerinden okunuyor. Ancak Eliz’in dünyaya geldiği ilk gün Alişan oldukça sinirliydi! Sebebi Eliz’i merak eden yakın dostlarına attığı fotoğrafın bir anda Instagram’da yayılmasıydı. Alişan ya da Buse Varol, çocuklarını sosyal medyadan gizlemiyor ancak Alişan’ın izni olmadan böyle bir durumun yaşanması, Instagram’dan isyan etmesine sebep oldu! Detaylar için:

Hastanede Fotoğraf Çekimi Yapmayı Unutmadılar

Son yıllarda yeni doğan bebekler için neler yapılmıyor ki? Oda süslemeleri, organizasyonlar, misafir ikramları, doğum fotoğrafları, aile fotoğrafları, doğum hikayesi ve nicesi… Koronavirüs pandemisi nedeniyle Buse Varol’un doğumuna çok kişi gelemedi ancak Tektaş çifti Eliz’in gelişi için bütün hazırlıkları tamamladı, hiçbir masraftan kaçınmadı.

Doğuma Alişan da Buse Varol’la birlikte girdi. Fotoğraf ve kameralar da oradaydı elbette! Eliz’in dünyaya geldiği anı her saniye kaydeden kameralar; doğumdan sonra da iş başındaydı! Alişan ve Buse Varol, bu hazırlıkları çok seviyor olacak ki; henüz Eliz bebeğin kırkı çıkmadan üçüncü bebeğin sinyallerini verdi!

blank

“Sıradaki Gelsin mi?”

Buse Varol’un doktoru, Instagram’dan Eliz’in doğum anını paylaşınca çiftimiz yorum yapmaktan çekinmedi! Yorumlarda doktora teşekkürlerini ileten çiftimiz, üçüncü bebeğin de sinyallerini şimdiden verdi. En azından Eliz’in kırkı çıksaydı da bu haberi öyle verseydiniz…

blank

Alişan’ın yorumu ise yüzleri gülürdü: “Sıradaki gelsin mi?” İlahi Alişan!

blank
Benzer Haberler

Fusun 9 Şubat 2021

Bunun adı şımarıklık

Çiğdem 9 Şubat 2021

Sanki bunlar dogurmuyor hiç yıpranmıyorlae maşallah

Melahat Şallı 10 Şubat 2021

Valla benimde evde bakıcı olsa çocuklara 3 değil 5 çocuk doğururum

Yorum Yaz