Güzel Şarkıcı Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Annesine İsyanı: “Hiçbir Hayalim Gerçekleşmiyor!”

Aleyna

Haberler

9 Şubat 2021

Güzel Şarkıcı Demet Akalın’ın Kızı Hira’nın Annesine İsyanı: “Hiçbir Hayalim Gerçekleşmiyor!”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın; Instagram paylaşımları, tweetleri, açıklamaları ya da yaptıklarıyla magazin gündeminin vazgeçilmez isimlerinden biri! Evet kabul ediyorum, bazen kendi kendine linç girişimleri başlatsa da iyi ya da kötü bir şekilde gündemde kalmayı başarıyor. Demet Akalın’ı bugün gündeme getiren konu ise küçük kızı Hira ve isyanı!

Demet Akalın ve Hira

Demet Akalın ve Linçleri!

Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda Madrid metrosunu İstanbul Nişantaşı metrosu sanıp paylaşmış ve restorantların neden kapalı olduğunu sorgulamıştı. Tabii bu isyanın altında, eşi Okan Kurt’la açmış oldukları “Hirahan” ismindeki restorant yatıyordu. Koronavirüs kısıtlamaları, Demet Akalın’ın işine de ket vuruyordu.

Demet Akalın ve Hira

Demet Akalın’ın bu isyanından iki gün sonra Uludağ’a gitmeseydi ve kızı Hira’nın doğum gününü Koronavirüs yokmuşcasına büyük bir partiyle kutlamasaydı daha inandırıcı olabilirdi. Ancak Demet Akalın, linç edileceğini bile bile kafasının dikine gitmeye devam ediyor. Yorumların, eleştirilerin hiçbiri umrunda değil!

Demet Akalın Okan Kurt ve Hira

Kızı Hira’nın yedinci yaş günü için Koronavirüse aldırmadan evinin bahçeside kalabalık ve şatafatlı bir parti düzenleyen Demet Akalın yine de kızını memnun edemiyormuş. Hira, annesine “Hiçbir hayalim gerçekleşmiyor!” diyerek isyan ediyormuş. Gerçekten mi Hira? Hira’ya bu cümleyi kurduran hayat, bizi harcar arkadaşlar…

Demet Akalın Okan Kurt ve Hira

Küçük Hira’nın İsyanı!

Demet Akalın Eylül ayından beri Star TV’de yakın arkadaşı Alişan’la birlikte sabah programı sunuyor. Bugün programda Demet Akalın, Hira’ya isyan etti. Titizlik takıntısıyla bilinen Demet Akalın Hira’nın isteği üzerine eve köpek almış. Hira, köpeği ara sıra kafesine koyan annesine “Hiçbir hayalim gerçekleşmiyor!” diye isyan etmiş: “Yeni köpek alındı evin içine. Benim gibi temiz titiz kadın eve, evin içine köpek aldı. Köpekle yatıp kalkıyor, alıştırmak için de kafesinin içine koyuyoruz. Vay efendim neden kafese konuyormuş! ‘Senin her istediğin oluyor, benim hiçbir hayalim gerçekleşmiyor’ diyor” Demet Akalın’ın kızı bile olsanız, hayaliniz gerçekleşmiyor işte…

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz