“Sen Çal Kapımı” Setinin Neşesi Oldu! Hande Erçel Sette Kameramanlığa Soyundu: “Net kaçtı”

Aleyna

Haberler

8 Şubat 2021

“Sen Çal Kapımı” Setinin Neşesi Oldu! Hande Erçel Sette Kameramanlığa Soyundu: “Net kaçtı”

Ünlü oyuncu Hande Erçel, “Sen Çal Kapımı” setine bir döndü pir döndü! Ünlü oyuncu, set ekibini çektiği eğlenceli anları paylaştı.

Hande Erçel

Ünlü oyuncu Hande Erçel, 2015’te yayınlanan “Güneşin Kızları” dizisi sayesinde büyük çıkış yaptı ve herkesin tanıdığı bir oyuncu oldu. Sadece 5 yıl içinde de ülkenin en popüler oyuncularından biri olmayı başardı! Dizilerden yana şansı pek yaver gitmeyen oyuncu, her şeye rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.

Sen Çal Kapımı

Nihayet, geçen yaz başlayan “Sen Çal Kapımı” sayesinde diziler konusunda şansı döndü! Başrolü paylaştığı Kerem Bürsin ile beraber ekranın en popüler çifti oldular. Dolayısıyla Hande Erçel artık şanssız biri olarak değil ekranın en sevilen dizilerinden birinin başrol oyuncusu olarak görülüyor.

Hande Erçel

Hande Erçel’in sosyal medya başarıları da kayda değer! Ünlü oyuncu, dizi sayesinde artan popülerliğinin de etkisiyle sosyal medyada en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Şu anda Instagram’da tam 19 milyon takipçisi var! Hal böyle olunca, Hande Erçel reklam anlaşmaları için firmaların en çok kapısını çaldığı isimlerden biri oldu.

Ancak setten sete koşan Hande Erçel’e bu tempo biraz ağır geldi! Ünlü oyuncu, yaşadığı yoğunluğu esprili bir dille Instagram’da paylaştı.

Çok geçmeden de “Sen Çal Kapımı” setinden bir haber geldi. Yaşanan problemler nedeniyle sete ara verilmişti! Magazin basını da hemen olayı köpürterek Hande Erçel ve Kerem Bürsin kavga ettiği için setin durduğunu söyledi. Ama olayın bununla bir alakası yoktu. Hande Erçel, yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle yapım şirketinden birkaç gün izin istemişti.

Ünlü oyuncunun boyun ağrıları nihayet dinmiş olmalı. Çünkü son günlerde sık sık setten paylaşım yapıyor. Hatta durumu o kadar iyiye gitmiş ki, artık o set ekibini çekmeye başladı!

“Net kaçtı”

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel, sete bir döndü pir döndü. Artık set ekibi onu çekmiyor, o set ekibini çekiyor! Bu video sayesinde “Sen Çal Kapımı” setinin ne kadar huzurlu ve eğlenceli olduğu da tekrar kanıtlanmış oldu.

“Sen Çal Kapımı” setinin ne kadar eğlenceli ve huzurlu bir set olduğu sık sık dile getiriliyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin de set disiplinleri ve ekiple kurdukları yakınlıkla bilinen oyuncular. Herhalde dizinin başarısının altında biraz da bu iyi enerji yatıyor! Disiplinsiz ve kaprisli oyuncuların, hır gürün eksik olmadığı setleri düşünürsek “Sen Çal Kapımı” seti bulunmaz bir nimet.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz