Naz ve Fırat’ın İlginç Birlikteliği Aşk Doktoru Taylan’a Zor Anlar Yaşatıyor! Aşkın Tarifi 3. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2021

Naz ve Fırat’ın İlginç Birlikteliği Aşk Doktoru Taylan’a Zor Anlar Yaşatıyor! Aşkın Tarifi 3. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin yeni ve romantik komedi tadındaki dizisi Aşkın Tarifi’nde bu hafta tarifler epey karışıyor. Doktor Aşk’a inat ve intikam duygusu ile başlayan hikaye Naz ve Fırat’ı bambaşka yerlere götürüyor. İşte Aşkın Tarifi 3. Bölüm fragmanı ve geçtiğimiz bölümde yaşananlar!

Aşkın Tarifi 2. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Doktor Aşk’ın Naz’a evlenme teklifini sabote eden Fırat herkesin gözleri önünde Naz’ı öpmüş ve ortalığı iyiden iyiye karıştırmıştı. Doktor Aşk ise bu durumdan hem kendisini hem de Naz’ı kurtarabilmiş olsa da Fırat’ın kendisi için büyük bir sorun olmaya başladığını anlamıştır. Ancak diğer yandan Fırat ve Naz arasında gittikçe özel hisler oluşmaya başlar. İntikam için restorana gelen Fırat Naz’a yakınlık hissetmeye başlarken onu çok tuhaf ve fazla rahat bulan Naz da Fırat’tan etkilenmeye başlar.

Aşkın Tarifi 3. Bölüm Fragmanı

Yeni yayınlanan fragmanda ise Naz Taylan’a herkesin içinde evlenme teklifi ettiği için kızar. Ancak tüm yaşanan karmaşaya rağmen Naz teklifi kabul etmiştir. Bu evet cevabı ise Fırat’ın hiç hoşuna gitmez. Ama Naz’da bu ilişkiye dair bir şeylerin yanlış gittiğini de anlar. Ve yine öfkesine hakim olamadığı bir anda Taylan’a yani Doktor Aşk’a saldırır. Başrollerinde Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu’nun yer aldığı Aşkın Tarifi 3. Bölüm Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz