Program Bitince Huzuru Kalmadı! Esra Erol Sabahın Köründe Kalkıp Bakın Ne Yaptı?

Aleyna

Haberler

26 Haziran 2021

Program Bitince Huzuru Kalmadı! Esra Erol Sabahın Köründe Kalkıp Bakın Ne Yaptı?

Ünlü sunucu Esra Erol, programının dün akşam sezon finali yapmasının ardından rahat rahat dinlenebileceğini düşündü. Maalesef bu beklentisi gerçekleşmedi!

Esra Erol

Usta sunucu Esra Erol, programının yine rating listelerinin üst sıralarından inmediği ve çok konuşulan olaylara sahne olan bir sezon geçirdi. Pandemi döneminde maksimum dikkat ve özenle hazırladıkları programı kazasız belasız atlatınca da “Esra Erol’da” ekibiyle beraber coştu! Hem son yılların en yıpratıcı sezonunu atlattığı için sevinen hem de ayrı kalacakları için üzülen program ekibi, birbirinden güzel ve eğlenceli paylaşımlarla ekrana ara verdi. Televizyon için güzel videolar hazırlayan “Esra Erol’da” ekibi, Instagram’da da ayrılık hüznünü art arda paylaştıkları fotoğraflarla gösterdi.

Öte yandan, Esra Erol da buruk bir sevinç yaşadı. Program ekibinden ayrı kalacağı için üzülse de aylardır süren canlı yayın stresine biraz ara vermek iyi gelecekti tabii ki. Çok sevdiği eşi Ali Özbir’e ve dünyalar tatlısı çocuklarına daha çok vakit ayırması da cabası! Ailesi ile uzun uzun vakit geçirmeyi ve rahatça dinlenmeyi isteyen Esra Erol, ilk hedef olarak saatlerce uyumayı belirledi. Ama çok istese de kendine verdiği sözü tutamadı!

“Uyuyacağım diye söz vermiştim”

Esra Erol

Belli ki, Esra Erol aylardır süren canlı yayın ve program stresinden kolay kolay kurtulamayacak. Ne de olsa, alışkanlıklar kolay kolay değişmiyor! Hafta sonu olmasına rağmen sabahın köründe ayaklanan ünlü sunucu, çektiği videoyla takipçilerini de çok şaşırttı.

Kendine bir kahve yapıp ev halkının uyanmasını bekleyen Esra Erol, “Gece yatarken öğlene kadar uyuyacağım diye kendime söz verdim” diyerek yaşadığı çelişkiyi anlattı. Rahat rahat dinleneceği günler de yakında gelecektir diye düşünüyoruz. Esra Erol’dan yine ailesiyle birlikte neşeli ve eğlenceli paylaşımlar görmeyi dört gözle bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz