Bu Kadar Hayvan Sevgisi de Fazla Sanki! Özge Özpirinçci Evde Yılan Bile Beslemiş

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Bu Kadar Hayvan Sevgisi de Fazla Sanki! Özge Özpirinçci Evde Yılan Bile Beslemiş

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci’nin hayvan sevgisini bilmeyen yok. Ama evde yılan bile beslediğini muhtemelen duymamıştınız!

Özge Özpirinçci

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, 2008 yılından beri başroller oynayan, sektörün önemli isimlerinden biri. Ama asıl yükselişi 2015’te başlayan “Aşk Yeniden” ve 2017-2020 arası süren “Kadın” dizileriyle başladı. Böylece, ünlü oyuncu hem komedideki hem de dramdaki yeteneğini herkese ispat etmiş oldu.

Özge Özpirinçci Kıvanç Tatlıtuğ

Şimdilerde, Kıvanç Tatlıtuğ’la birlikte oynayacağı bilim kurgu dizisi için hazırlanıyor. Netflix’te yayınlanacak dizi sayesinde, Özge Özpirinçci uluslararası çapta da tanınmaya başlayacak!

Ama o bir star değil 30’lu yaşlarını süren genç bir kadın olarak yaşamayı tercih ediyor. Hayatını başka bir noktaya taşımayan, magazinden özellikle uzak durmayı tercih eden Özge Özpirinçci’nin ününü kullanmaya çalıştığı tek bir alan var, hayvanlar!

Hayvanlara Aşık Olarak Büyümüş

Özge Özpirinçci, sahip olduğu etki alanını ve parayı kullanarak hayvanların durumunu iyileştirmeye çalışıyor. Örneğin, hayatını kurtardığı ve tedavi ettirdiği Zilli adındaki eşeği hala akıllarda! Ünlü oyuncunun hayvan sevgisinin temeli tabii ki çocukluğunda atılmış. Ailesi, Özge Özpirinçci henüz çocukken ona evcil hayvan bakımını öğretmiş ve sorumluluk sahibi olmasını sağlamışlar.

Yaşıtları hayran oldukları ünlülerin posterlerini asarken, o duvarlara hayvan posterleri asarmış! Doğum günü sürprizi olarak babası evin içini hayvanlarla doldururmuş. Ama babasının yaptığı daha tuhaf bir şey var!

Evde Yılan Beslemiş

Özge Özprinçci

Özge Özpirinçci, kontrolsüz bir hayvan sevgisine sahip olduğunu, tehlikeli olabilecek köpeklere bile sarılmaya çalıştığını söylüyor. Bunun nedeninin de yine babası olduğunu belirtiyor. Çocukken, bir çiftlikte yılan görüp korktuğunda babası çok üzülmüş. Sonra da eve bir yılan getirmiş ve Özge Özpirinçci o yılanı 1 hafta besleyerek korkusunu aşmış! Ünlü oyuncu, “Neden korksam ya da hangi hayvana önyargılı yaklaşsam, babam bu konuda temelimi hazırladı” diyor. Demek ki, cesareti ve hayata olan bağlılığı biraz da ailesinden geliyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz