Kız Babası Saadeti! Buse Varol Eşi Alişan ve Kızı Eliz’in Büyük Aşkını Paylaştı: “Eriyorum…”
![Kız Babası Saadeti! Buse Varol Eşi Alişan ve Kızı Eliz’in Büyük Aşkını Paylaştı: “Eriyorum…”](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/uploads/2021/03/Alisan-Buse-Varol-1.jpg)
Ünlü şarkıcı Alişan, “kız babası” olmanın keyfini sürüyor. Henüz 1 aylık olan kızı Eliz’le geçirdiği keyifli anları eşi Buse Varol paylaştı.
![Alişan ve Buse Varol](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/uploads/2020/12/Alisan-ile-Buse-Varol-1024x597.jpg)
Ünlü şarkıcı Alişan, Beyazıt Öztürk’le beraber ünlüler camiasının “müzmin bekar” kontenjanını dolduruyordu. Ta ki “Dostlar Mahallesi” dizisine başlayana kadar! Alişan’ın kariyerinin en kısa işi, ona hayatının aşkını getirdi.
![Alişan ve Burak](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Sette birbirlerine aşık olan Alişan ve Buse Varol, 2018’de dünyaevine girdi. 2019’da dünyaya gelen oğulları Burak’la beraber, “müzmin bekar” Alişan, bir anda “aile babası” oldu. Hem de onu sevmeyenlerin bile yeri gelince “İyi bir eş ve baba” diye bahsedeceği kadar bu sıfatın içini doldurdu.
![Alişan Buse Varol Burak Eliz](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Geçen ay ikinci çocukları Eliz doğunca, Alişan kendisine taşımaktan gurur duyduğu yeni bir sıfat ekledi, “kız babası!”. Bunun çok değişik bir duygu olduğunu da her fırsatta vurguladı.
“Biri var diyecek”
Alişan, kız babası olmanın bazı babalara verdiği endişeyi -ya da kıskançlığı-epey yoğun yaşıyor! Eliz’in yeni doğduğu günlerde muhabirlere, “Kız babası olmak değişik bir duygu. Onu kucağıma aldığımda geleceğini düşünüyorum. Bir gün gelecek karşıma, ‘Baba birisi var’ diyecek” sözleri de bu duygu yoğunluğunu gösteriyor!
Baba-Kız Aşkı Devam Ediyor
![Buse Varol ve Alişan](https://www.tvyayinakisi.com/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Alişan, hafta içi her gün sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programından artakalan tüm vaktini ailesine ayırıyor. Yani, çoğu erkeğin yaptığı gibi çocuk bakımını doğrudan eşi Buse Varol’a havale etmedi. Hal böyle olunca, her kız babasının dilinde olan “baba-kız aşkı”, bu evde biraz daha yoğun yaşanmaya başladı!
Buse Varol, eşi ve kızının mutlu anlarını takipçileriyle paylaşarak, “Gözümün önünde aşk yaşıyorlar, eriyorum” dedi. Doğrusu, bu görüntü bizim de kalplerimizi eritti! Umarız, Alişan ve Buse Varol, çocuklarıyla beraber daha nice mutlu günler yaşarlar.
Henüz yorum yapılmamış.