Kimse Böyle Bir Şey Yapmamıştı! Kadınlar Günü’ne Fahriye Evcen Stili Kutlama: “Bu çekim hepimiz için…”

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Kimse Böyle Bir Şey Yapmamıştı! Kadınlar Günü’ne Fahriye Evcen Stili Kutlama: “Bu çekim hepimiz için…”

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamak için ilginç bir yöntem seçti! Evcen, “Bu çekim hepimiz için” diyerek son pozlarını paylaştı.

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Ünlü oyuncu Fahriye Evcen, bugünlerde setlere geri dönmek için hazırlıklara başladı. Bir diğer yıldız Burak Özçivit’le evli olan ünlü oyuncu, 2019’da oğlu Karan’a kavuştuktan sonra oyunculuğa bir süre ara verdi. Bu arayı oğlu Karan’la ilgilenmek için değerlendiren Fahriye Evcen, bir bakıcı bile tutmadı! Ama artık Karan için bakıcı bulunmasının zamanı geldi gibi görünüyor.

Bölüm Başı 130 Bin TL!

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen, oğlu Karan’ın kreşe başlamasıyla beraber mesleğine geri dönme kararı aldı. Gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan ünlü oyuncu, sır gibi saklanan bir proje için bölüm başı 130 bin TL’ye imza attı! Bu yüzden, “Projeleri tutmuyor, kar-zarar hesabı yapıp öyle istemiştir” diyen Seren Serengil’in hışmına bile uğradı!

Setlere geri dönmek için ısınma turları atan Fahriye Evcen, eşi Burak Özçivit’in reklam çekimlerine giderek ayağını alıştırdı. Ama bu aralar gittiği tek set o değilmiş!

“Kendimizle gurur duyalım”

Malum, bugün Dünya Emekçi Kadınlar Günü! Tüm ünlü isimler kendi meşrebine göre, karamsar ya da umut ve dayanışma vaat eden bir tarzda 8 Mart’ı kutladı. Ama hiçbiri Fahriye Evcen’in yöntemini denememişti!

Ünlü oyuncu, çektirdiği son fotoğrafları paylaşarak, “Bahar geldi… ? Kendimin ve tüm kadınların 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun… Bu çekim hepimiz için… Kendimizle gurur duyalım… ✌?” notunu ekledi. Her zaman olduğu gibi kendi fotoğraflarını paylaşacakken son dakikada aklına 8 Mart gelmiş gibi görünüyor!

Öyle ya da böyle, hayranları bu pozları beğenmiş gibi görünüyor. Bu pozlar ufacık bir farkındalık bile yaratsa kardır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz