Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı’nı Çabuk Unuttu! Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik ile Yakalandı: Yeni Aşk!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Rıza Kocaoğlu Hazal Subaşı’nı Çabuk Unuttu! Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik ile Yakalandı: Yeni Aşk!

Son olarak Show TV’nin sevilen dizilerinden Çukur’da seyrettiğimiz Rıza Kocaoğlu geçtiğimiz aylarda ayrıldığını Hazal Subaşı’nı çabuk unutmuşa benziyor! Geçtiğimiz gece Arka Sokaklar’ın Zeliş’i Yüsra Geyik’le görüntülenen Rıza Kocaoğlu’nun panik anları kameralara yakalandı.

Hazal Subaşı’ndan Geçtiğimiz Aylarda Ayrılmıştı!

2019 yılında Çukur dizisinde tanışıp kısa sürede aşk yaşamaya başlayan Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı, Instagram’ın sevilen çiftleri arasında yer alıyordu. Rıza Kocaoğlu’nun Hazal Subaşı’dan 18 yaş büyük olması sosyal medyada tepki çekse de; mutlu bir birliktelik yaşayan çiftimiz gelen eleştirilere aldırmamayı öğrenmişti.

Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı

Fakat bir yılı aşkın süre birlikteliklerine devam eden Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı; geçtiğimiz aylarda “fikir ayrılığı” nedeniyle ilişkilerine son vermişti. Medenice ayrılan ve arkadaş kalmayı tercih eden ikili haklarında çıkan ilk ayrılık iddiasını yalanlasa da birkaç hafta sonra ayrıldıklarını kabul ettiler. Hatta Rıza Kocaoğlu Instagram hesabından bir açıklama yayınladı; “Dünyanın ve ülkemizin çok zor süreçlerden geçtiği, acı kayıplar verdiğimiz bu günlerde gündemi meşgul etmek istemesek de paylaşmak durumunda kaldık. Hazal Subaşı ile 2019 yılından beri devam eden ilişkimizi sonlandırmış bulunmaktayız. Birbirimize karşı saygı duyarak verdiğimiz bu kararımıza siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızdan da aynı yaklaşımı bekliyoruz. Bu süreçte bize gösterdiğiniz duyarlılık için teşekkür ederiz.”

Hazal Subaşı ve Rıza Kocaoğlu

Hazal Gitti Yüsra Geldi!

Rıza Kocaoğlu ve Hazal Subaşı’nın ilişkileri daha birkaç ay önce sonlanmıştı ki; ünlü oyuncu dün gece geç saatlerde Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakterini canlandıran Yüsra Geyik ile görüntülendi! Karşısında muhabirleri görünce panik olan Rıza Kocaoğlu; magazincilerin sorularını cevapsız bırakarak koşar adımlarla evinin yolunu tuttu. Bugün ise Yüsra Geyik’in Instagram storylerinde paylaştığı bir fotoğrafa Rıza Kocaoğlu’nu etiketlemesi üzerine ikili arasında aşk yaşandığına iyice emin olduk! Ne diyelim, hayırlı olsun! Bu arada Rıza Kocaoğlu ve Yüsra Geyik arasında da 12 yaş fark var!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz