Geçtiğimiz Aylarda Anne Olan Merve Özbey Kızı Elif Özüm’ün Yüzünü Gösterdi: Kucağında Şarkı Söyledi!

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Geçtiğimiz Aylarda Anne Olan Merve Özbey Kızı Elif Özüm’ün Yüzünü Gösterdi: Kucağında Şarkı Söyledi!

Son dönemin en sevilen şarkıcılarından Merve Özbey geçtiğimiz aylarda ilk kızı Elif Özüm’ü kucağına alarak anne oldu! Zamanının büyük çoğunu kızı ve ailesine harcayan güzel şarkıcı; kızının 23 Nisan’ını Instagram’dan kutlamayı ihmal etmedi. Elif Özüm’ü kucağına alıp kızına şarkı söyleyen Merve Özbey’in paylaştığı videonun tatlılığına kalbimizi bıraktık.

Merve Özbey

Merve Özbey Anne Oldu!

Güçlü sesi ve şarkılarıyla son döneme damgasını vuran isimlerden biri de Merve Özbey! Özellikle de katıldığı programlarda güçlü sesiyle herkesi ağlatmayı başaran güzel şarkıcı bugünlerde yeni proje ya da yeni şarkı hazırlığında olmasa da; Instagram’dan paylaştığı gönderilerle kalbimizi eritmeyi başarıyor. Geçtiğimiz aylarda anne olan Merve Özbey kızı Elif Özüm’le ilgilenirken kendi kendine şarkı mırıldanmayı da çok seviyor.

Merve Özbey ve Kenan Kolçak

Hayatımıza girdiğinden beri magazin sansasyonlarından uzak durmayı tercih eden Merve Özbey sadece şarkılarıyla ve yeni projeleriyle gündeme geliyor! Ancak bugünlerde anne olmaya alışmaya çalışan güzel şarkıcı hem evliliği hem de küçük kızı Elif Özüm’le magazin gündeminde kendine yer buluyor.

Merve Özbey'in Kınası

Elif Özüm’ün İlk 23 Nisan’ı!

2020’nin ilk aylarında ünlü iş insanı Kenan Kolçak ile şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Merve Özbey’ün düğününde ünlüler geçidi yaşanmıştı! Zaten Koronavirüs sağ olsun, 2020 yılında Merve Özbey’in düğünü haricinde başka doğru düzgün düğün göremedik. 2020’de evlenen ünlü simaların hepsi sade bir nikahla yetinmek zorunda kaldı!

Düğünden kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyuran Merve Özbey geçtiğimiz aylarda anne oldu ve kızı Elif Özüm’ü kucağına aldı. Dün ise Elif Özüm’ün ilk 23 Nisan’ıydı! Kızının ilk 23 Nisan bayramını kutlayan Merve Özbey Instagram hesabından kızına şarkı mırıldandığı anlarını; “Güzel kızım! İlk 23 Nisan’ında, sana böyle bir hatıra bırakmak istedim. Birlikte, coşkuyla kutladığımız nice bayramlarımız olsun. Seni çok seviyoruz” notuyla takipçileriyle paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz