Gündüz Ada Turu Akşam Günbatımı Dansı! Şeyma Subaşı’nın Kendi Başına Keyif Aldığı Anlar

Aleyna

Haberler

24 Nisan 2021

Gündüz Ada Turu Akşam Günbatımı Dansı! Şeyma Subaşı’nın Kendi Başına Keyif Aldığı Anlar

Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ve sevgilisi Meedo ile Bali tatili son hız devam ediyor. Bali’deki her gününü takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmeyen Şeyma’dan bugün de bir günbatımı dansı videosu geldi. İşte Şeyma Subaşı’dan yine harika bir Bali manzarası ve dakikalar içerisinde beğeni toplayan dans performansı!

Bali’de Güneşe Doğru Dans

Kızı Melisa ile birlikte ülke ülke gezen Şeyma Subaşı’nın şimdiki durağı ise Bali. Bir süredir Mısırlı sevgilisi Meedo ile birlikte Bali’de tatil yapan Şeyma Subaşı sayesinde biz de Bali’nin adeta el değmemiş yerlerini görmüş olduk desek yanlış olmaz. Ünlü internet fenomeni bugün de denize ve güneşe nazır bir dans videosu paylaştı. Videoda bedenini saran sarı bir elbise ile günbatımına doğru dans eden Şeyma bu anlarını “Kendi başıma bazı anlardan keyif alıyorum” yorumu ile paylaştı.

Gündüz de Ada Turu

Akşam saatleri geldiğinde keyifli olduğu her halinden belli olan Şeyma’nın günbatımı dansı dakikalar içinde beğeni topladı. Takip edenler bilir, Şeyma Subaşı Bali için her zaman rüya tatil tabirini kullanır. Ve işte bu rüya tatilde aradığı huzuru bulmuş belli ki. Gündüz Padar Adasında Melisa ve Meedo ile yürüyüş yapan ünlü fenomen akşamına da kendi başına kumsalda o huzurlu anlara çoktan ulaşmış görünüyor.

Ayakları Yerden Kesildi

Şeyma bugünkü Padar Adası turunda muhteşem anlar geçirirken adeta ayakları yerden kesildi. Her ne kadar Melisa bazı noktalarda zorlansa ya da şikayet etse de onun keyfini hiçbir şey kaçıramadı. Hatta yorumunda “Melisa tüm yol boyunca şikayet ediyordu! Ama başardı. Onunla gurur duyuyoruz!” diyerek kızını bu zorlu yolculuk için tebrik etti. Günün sonunda ise mutlu olan yine Şeyma oldu. Öyle ki kendisini kumsalda denize ve güneşe nazır dans ederken yakaladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz