Sır Perdesi Aralanıyor: Yağmur Her Şeyi Hatırlıyor! Son Yaz 20. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

24 Mayıs 2021

Sır Perdesi Aralanıyor: Yağmur Her Şeyi Hatırlıyor! Son Yaz 20. Bölüm Fragmanı

Fox Tv’nin sevilen dizisi Son Yaz’da düğümler çözülüyor. Savcı Selim Kara, Yağmur’un kazası ile ilgili sır perdesini aralıyor. Cuma akşamlarının bomba dizisi Son Yaz, bu hafta 20. bölümü ile seyircilerin karşısına çıkıyor.

Selim Kara, idealist bir Cumhuriyet Savcısıdır. 8 yıl önce organize suç çetesi lideri Selçuk Taşkın’ı hapse yollamıştır. Geçen onca zamandan sonra Selim Kara, hapse tıktığı Selçuk Taşkın’dan reddedilmesi güç bir teklif alır. Selçuk Taşkın’ın oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı bizzat koruduğu taktirde Selçuk, Selim’in bütün çeteyi çökerteceği davada tanıklık yapacaktır. İkisi de sözünü tutar. Savcı, Akgün’ü koruyabilmek için ailesi ile birlikte yaşadığı Adalet Sitesi’ndeki evine götürür. Tekinsiz görüntüsüne rağmen oldukça duygusal bir karaktere sahip olan Akgün için bu günler zor geçecektir. Fakar Akgün’ün gelişi ile esmeye başlayan rüzgarlar, tüm Site Sakinlerini etkileyecek bir fırtınaya dönüşmek üzeredir.

19. ölümde Neler Oldu?

blank

Akgün, doğum gününden sonra Kara ailesinin bir parçası olduğunu hisseder. Kara ailesinin kızı Yağmur ile yaşadığı ilişkiyi dürüstçe Selim’e anlatma kararına ise Yağmur Tepki gösterir. Çünkü aşkını kimseye hesap vermeden yaşamak ister. Canan ise her şeyin farkındadır ve Akgün’e tepkisi başka olacaktır. Selim, Canan ile tekrar yakınlaşmalarının bir adı olsun ister ve ona bir sürpriz organize eder. Ancak bu sürpriz hiç beklenmedik şekilde sonlanır. Akgün bir yandan Abisi Gökhan’a verdiği sözü tutmak için yarışa hazırlanırken, diğer yandan da çiçeği burnunda sevgilisine bir ilk buluşma sürprizi yapmak ister. Fakat Gökhan’ın Akgün ile ilgili planları çok farklıdır.

20. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Yağmur Beklenmedik bir kaza geçiriyor. Selim bunun bir kaza olmadığından şüpheleniyor. Bilinci yerinde olmayan Yağmur, her şeyi itiraf ediyor. Yağmur’un hafızası sonradan yerine geliyor ve sır perdesi aralanmaya başlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz