Dedikodu Kazanı: Ajdar 1 Milyon Euro İstemiş, Miray Daner’ın Single’ı, Seren Serengil 5. Kez Evleniyor…

Aleyna Özyaman

Dedikodu Kazanı

2 Mart 2021

Dedikodu Kazanı: Ajdar 1 Milyon Euro İstemiş, Miray Daner’ın Single’ı, Seren Serengil 5. Kez Evleniyor…

Magazin gündemin gıybet konuları içinizi ısıtmaya geliyor! Hazırsanız 2 Mart Salı gününün en dikkat çeken konularına hep beraber bakmaya başlayalım!

1. Ajdar, Armağan Çağlayan’ın Programına Katılmak İçin 1 Milyon Euro İstemiş!

Armağan Çağlayan ve Ajdar

Bir dönemin popüler şarkıcısı Ajdar’ın absürtlükleri hız kesmeden devam ediyor. YouTube’ta “Gör Beni” isimli bir programla karşımıza çıkan Armağan Çağlayan, Ajdar’ı konuk etmek istemiş fakat Ajdar programa katılmak için tam 1 milyon euro istemiş! Ne diyelim, hiç değişmiyorsun Ajdar!

2. Selin Ciğerci 31 Metrelik Yat Satın Almış!

Selin Ciğerci

Sosyal medyanın en çok kazanan isimlerinden biri olan Selin Ciğerci’nin işleri tıkırında ilerliyor. Kozmetik markası bir yandan, güzellik merkezleri diğer yandan ünlü fenomene adeta para basıyor! Hal böyle olunca servetine servet katan Selin Ciğerci, bugün Uçankuş TV’de canlı yayına katılarak 31 metrelik beyaz bir yat aldığını itiraf etti. Bu arada detaylar için:

3. Meryem Uzerli Aşı Olmak İçin Türkiye’ye Geliyor!

Meryem Uzerli

Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olan Meryem Uzerli, Almanya’da Koronavirüs aşısını daha geç olacağını düşünerek kızları ve Amerikalı sevgilisiyle birlikte Türkiye’ye gelme kararı aldı. Güzel oyuncunun Türkiye’de ne kadar kalacağı ise henüz bilinmiyor. Özlemiştik Meryem Uzerli’yi!

4. Demet Akalın Yine Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Demet Akalın

Koronavirüs Pandemisi için normale dönme çalışmaları başladı, dün Cumhurbaşkanı’nın açıklamalarından sonra birçok kişinin kafası karıştı. Kafa karışıklığı yaşayan kişilerden biri de ünlü şarkıcı Demet Akalın’dı. Güzel şarkıcı Twitter’dan “İstanbul ne oluyor şimdi?” tweeti atınca sosyal medya kullanıcıları, Demet Akalın’a İstanbul’u anlatmaya çalıştı! Bu arada detaylar için:

5. Seren Serengil 22 Ağustos’ta Evleniyor!

Seren Serengil

Söylemezsem Olmaz programının kaotik ama bir o kadar da gündem belirleyen yorumcusu Seren Serengil, bugün Instagram hesabından sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile evleneceklerini tarihi açıkladı. Düğünü merakla bekliyoruz! Bu arada detaylar için:

6. Miray Daner Şarkıcılığa Soyundu!

Miray Daner

Ünlü oyuncu Miray Daner, her fırsatta şarkı söylemek istediğini dile getiriyordu. Ancak güzel oyuncunun şarkıcılık hayali sonunda gerçek oldu! İlk single çalışması için stüdyoya giren Miray Daner’in söyleyeceği şarkı şu anlık gizli tutuluyor

7. Ahsen Eroğlu ve Boran Kuzum Arasında Aşk İddiası!

Boran Kuzum ve Ahsen Eroğlu

En son “Menajerimi Ara” dizisinde bir araya gelen Ahsen Eroğlu ve Boran Kuzum “Snob Magazin” isimli magazin sayfasının iddiasına göre Kadıköy’de beraber görüntülenmişler! Bakalım çiftlerimizden herhangi bir cevap gelecek mi? Beklemedeyiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz