Ortalık İyice Karışacak! Esra Erol ve Müge Anlı’nın Kıyasıya Mücadelesine Dişli Bir Rakip Katıldı

Aleyna

Haberler

27 Haziran 2021

Ortalık İyice Karışacak! Esra Erol ve Müge Anlı’nın Kıyasıya Mücadelesine Dişli Bir Rakip Katıldı

Müge Anlı ve Esra Erol savaşına yepyeni bir isim daha katıldı. Reality şov programlarının kanlı popülerlik savaşı giderek alevlenecek. Yeni sezonda ortalık iyice karışacak.

müge anlı-esra erol-ece üner

Gündüz kuşağı reality programları Tükiye’nin en ilgi çeken yapımlarının başında geliyor. İlginç hayat hikayeleri, açığa çıkarılması gereken sırlar, kayıplar ve cinayetler gibi merak edilen konuların aydınlandığı bu programlarda haliyle reyting listelerinde zirvede olmak için kıyasıya mücadele diyor.

müge anlı-esra erol-ece üner

Gündüz kuşağı programlarının şüphesiz en sevileni Müge Anlı ve Esra Erol. Hem başarılı kariyerleri hem de samimi ve ikonik tavırları ile kısa sürede tüm ülkenin kalbinde taht kurup büyük bir hayran kitlesine sahip olan ikilinin arası bildiğiniz gibi pek iyi değil. Birbirleri ile kıyasıya mücadele eden ikili, zirveyi paylaşırken liste de başka hiçbir isme de geçit vermiyor. İkilinin reality şov kraliçeliği savaşına dahil olan isimler çok uzun süre mücadele edemeden eleniyor.

Yarışa Yepyeni Bir İsim Daha Katıldı

Ülkece en çok izlediğimiz programlardan olan reality şov dünyasına yepyeni bir isim daha katıldı. Normalde Show Tv Ana Haber Spikeri olarak tanıdığımız Ece Üner, spikerliği bıraktığını açıkladı. Kanal D ile anlaşan ünlü isim “Artık bambaşka bir şey yapmak istiyordum. Şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum” diyerek reality şov programı sunacağını duyurdu.

müge anlı-esra erol-ece üner

Hatırlarsanız, daha önce Didem Arslan’da bu yola girmiş ama Müge Anlı ve Esra Erol için pek de güçlü bir rakip olmamıştı. Oldukça çekişmeli olan Müge Anlı ve Esra Erol’un reality şov programı kraliçeliği yarışında Ece Üner nasıl bir rakip olacak? Zirve üçe mi bölünecek yoksa Müge Anlı ve Esra Erol, hükümdarlığını sürdürmeye devam mi edecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz