Murat Boz ve Aslı Enver’in Kalpli Paylaşımları Akıllara “Yeniden Mi Beraberler?” Sorusunu Getirdi

Aleyna

Haberler

1 Mart 2021

Murat Boz ve Aslı Enver’in Kalpli Paylaşımları Akıllara “Yeniden Mi Beraberler?” Sorusunu Getirdi

Olaylı eski çift Aslı Enver ve Murat Boz, kalpli Instagram paylaşımlarıyla kafaları karıştırdı. Instagram’a peş peşe fotoğraf atan ikili, fotoğrafların altına siyah ve beyaz kalp emojileri bıraktı. Eski çiftin hayranlarını heyecanlandıran bu paylaşımlar akıllara soru işareti getirdi.

Yaklaşık 2 saat önce Murat Boz Instagram’dan siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Aynı fotoğrafı hikayesinde de “Sevgilim” şarkısıyla paylaşan yakışıklı şarkıcı, fotoğrafın altına siyah ve beyaz kalp emojisi koydu.

Yaklaşık yirmi dakika sonra Aslı Enver’den de benzer bir post geldi. Fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, paylaşımın altına Murat Boz gibi beyaz kalp emojisi koydu. Peş peşe konulan bu kalpler olaylı ikilinin sevenlerini heyecanlandırdı. Sürekli bir barışıp bir ayrılmalarıyla gündem olan çiftin paylaşımları sosyal medyada tartışma yarattı.

Murat Boz ve Aslı Enver Siyah Beyaz Kalplerle Birbirlerine Mesaj Mı Veriyor?

İkiliyi ilk O Ses Türkiye’nin yılbaşı bölümünde görmüştük. Arnavut Kaldırımları adlı şarkıyı seslendiren Aslı Enver, Murat Boz’un takımını tercih etmişti. Aslı Enver şarkı söylerken Murat Boz’un hayranlıkla dinlemesi ve beraber fotoğraf paylaşmaları aşkın ilk sinyaliydi.

2017’de sürpriz bir şekilde sevgili olduklarını açıklayan Aslı Enver ve Murat Boz, herkesi çok sevindirmişti. Aşk dolu fotoğraflar paylaşan ve ekranlarda el ele poz veren ünlü çifti hayranları birbirine çok yakıştırıyordu.

blank

Ancak ünlü çift nazara geldi ve ilişkileri çatırdamaya başladı. İddialara göre Aslı Enver evlenmek istemiş Murat Boz ise bu fikre pek yanaşmamıştı. Kısa bir süre ayrı kalıp tekrar barışan çiftin arası, bu ayrılıktan sonra çok iyi olmadı.

blank

Bir ayı bir barışık ilişkilerine devam eden ünlü çift, bomba bir iddia ile tekrar sarsıldı. Murat Boz, “İşte Benim Stilim” ile ünlenen Bahar Candan ile bir mekanda görüntülendi. İlerleyen saatlerinde Eser Yenenler’in evinde buluşan Murat Boz ve Bahar Candan magazin gündeminde olay yarattı.

blank

Bu olaydan sonra Aslı Enver ve Murat Boz iyice ipleri kopardı. Birbirlerini takip etmeyi bırakan ve fotoğraflarını silen ikili, arada sırada yine barışma iddialarıyla gündeme gelseler de net bir gelişme olmadı.

Acaba Dedirten Kalpli Paylaşımlar

blank

Eski çiftin peş peşe zamanlarda kalpli emoji paylaşmaları, hayranlarını umutlandırsa da henüz net bir şey diyemiyoruz. Hala birbirlerini Instagram’dan takip etmeyen ikilinin bu paylaşımları sadece bir tesadüf mü yoksa bir mesaj mı beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz