Yasak Elma’nın Sezon Finali Çekimlerinde Hıdırellez Coşkusu! Eda Ece Planlarını Anlattı: “Gül Ağacına…”

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2021

Yasak Elma’nın Sezon Finali Çekimlerinde Hıdırellez Coşkusu! Eda Ece Planlarını Anlattı: “Gül Ağacına…”

Bildiğiniz gibi bugün baharın gelişini kutladığımız Hıdırellez! 17 günlük tam kapanma nedeniyle birçok kişi Hıdrellez’i evlerinde kutlarken; Yasak Elma’nın sezon finali çekimlerinden story paylaşan Eda Ece, Hıdırellez planlarını Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Melisa Doğu’yla birlikte anlattı.

Yasak Elma Sezon Finaline Gidiyor!

Fox’un sevilen dizilerinden Yasak Elma yavaş yavaş sezon finaline gitmeye hazırlanıyor, 4 sezondur ekranlara gelmeye devam eden Yasak Elma dizisinden bu sezon da birçok kişi ayrıldı. Ancak ayrılan kişiler hakkında çıkan olaylar ve sansasyonlar bitmek bilmedi. Bir an olsun aksiyon ve entrika dozunun düşmediği Yasak Elma dizisinin senaristleri seyircilerini şaşırtmayı da oldukça seviyorlar.

blank

Örneğin geçtiğimiz haftalarda Eda Ece’nin canlandırdığı Yıldız Argun’un rüya gördüğü bölüm herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Ancak Yasak Elma’nın asıl sansasyonu dizide kötü kadın Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı iddiasıydı. Sezon başından beri Yasak Elma’dan ayrılacağı iddia edilen Nesrin Cavadzade bu sefer gerçekten de diziden ayrıldı! Ancak güzel oyuncunun ayrılık iddiaları magazin gündemini bir süre meşgul etti.

Yasak Elma

Hıdırellez Planları Sette Yapıldı!

İddialara göre dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Eda Ece ile sohbete dalınca çekimler uzamış. Bu duruma sinirlenen Nesrin Cavadzade ise Neslihan Yeşilyurt ile tartışarak seti terk etmiş. Bu durum yapımcının kulağına gidince Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılmasına karar verilmiş ve Şahika karakterine alel acele bir ölüm sahnesi yazılmış! Ancak iddiaların içinde yer alan Eda Ece geçtiğimiz günlerde Instagram’dan bir açıklama yaparak böyle bir durumun olmadığını ve yaşanan olaylarla bağlantısı olmadığını söyledi.

Bugün ise hem Yasak Elma setinin sezon finalinin son günü hem de Hıdrallez! Yasak Elma senaristleri yine bir ters köşe mi yaptı yoksa Nesrin Cavadzade gerçekten diziden ayrılacak mı bilmiyoruz ama Eda Ece’nin Hıdırellez’i Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Melisa Doğu’yla birlikte doyasıya kutlayacağı kesin! Hatta akşam için planlar yapıldı ve takipçiler de bilgilendirildi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz