Disney Junior Yayın Akışı

Kanala Yorum Yaz
  • 00:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 00:30

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 01:00

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 01:30

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 02:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 02:50

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 03:00

    ZOU

    Diğer

  • 03:15

    ZOU

    Diğer

  • 03:30

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 03:55

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 04:20

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:30

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:40

    ZOU

    Diğer

  • 04:55

    ZOU

    Diğer

  • 05:10

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:45

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:00

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:30

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 06:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 06:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 08:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 08:20

    PAPRİKA

    Diğer

  • 08:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 08:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 09:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 09:15

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 09:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 09:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 10:00

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 10:30

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 11:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 11:20

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 11:40

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 12:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 12:20

    PAPRİKA

    Diğer

  • 12:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 12:40

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 13:10

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 13:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:20

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:40

    PAPRİKA

    Diğer

  • 14:50

    PAPRİKA

    Diğer

  • 15:00

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 15:20

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 15:40

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:00

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 16:40

    PAPRİKA

    Diğer

  • 16:50

    PAPRİKA

    Diğer

  • 17:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 17:15

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 17:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 18:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 18:30

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 19:00

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 19:15

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 19:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 20:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 20:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 20:30

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 21:00

    CLAUDE S1 SHORTS

    Diğer

  • 21:30

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 22:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 22:30

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 22:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 23:00

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 23:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 23:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 00:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 00:30

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 01:00

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 01:30

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 02:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 02:50

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 03:00

    ZOU

    Diğer

  • 03:15

    ZOU

    Diğer

  • 03:30

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 03:55

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 04:20

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:30

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:40

    ZOU

    Diğer

  • 04:55

    ZOU

    Diğer

  • 05:10

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:45

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:00

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:30

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 06:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 06:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 08:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 08:20

    PAPRİKA

    Diğer

  • 08:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 08:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 09:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 09:15

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 09:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 09:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 10:00

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 10:30

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 11:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 11:20

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 11:40

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 12:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 12:20

    PAPRİKA

    Diğer

  • 12:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 12:40

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 13:10

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 13:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:20

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:40

    PAPRİKA

    Diğer

  • 14:50

    PAPRİKA

    Diğer

  • 15:00

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 15:20

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 15:40

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:00

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:30

    PAPRİKA

    Diğer

  • 16:40

    PAPRİKA

    Diğer

  • 16:50

    PAPRİKA

    Diğer

  • 17:00

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 17:15

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 17:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 18:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 18:30

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 19:00

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 19:15

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 19:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 20:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 20:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 20:30

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 21:00

    CLAUDE S1 SHORTS

    Diğer

  • 21:30

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 22:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 22:30

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 22:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 23:00

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 23:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 23:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 00:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 00:30

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 01:00

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 01:30

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 02:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 02:50

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 03:00

    ZOU

    Diğer

  • 03:15

    ZOU

    Diğer

  • 03:30

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 03:55

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 04:20

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:30

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:40

    ZOU

    Diğer

  • 04:55

    ZOU

    Diğer

  • 05:10

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:45

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:00

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:30

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 06:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 06:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 08:00

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 08:30

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 09:00

    PAPRİKA

    Diğer

  • 09:10

    PAPRİKA

    Diğer

  • 09:20

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 09:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 10:00

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 10:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 11:00

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 11:30

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 12:00

    MICKEY FARE'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 13:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 13:20

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 13:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 13:55

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:35

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 14:50

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 15:10

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 15:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 15:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 16:05

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 16:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 17:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 17:30

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 18:00

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 18:30

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 19:05

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 19:30

    PRENSES SOFIA...

    Diğer

  • 20:30

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 21:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 21:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 22:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 22:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 22:31

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 23:00

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 23:15

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 23:35

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 23:50

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 00:10

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 00:41

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 00:56

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 01:15

    ZOU

    Diğer

  • 01:30

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 02:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 02:50

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 03:00

    ZOU

    Diğer

  • 03:15

    ZOU

    Diğer

  • 03:30

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 03:55

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 04:20

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:30

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 04:40

    ZOU

    Diğer

  • 04:55

    ZOU

    Diğer

  • 05:10

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 05:45

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:00

    HAYRİ CANAVARGİL

    Diğer

  • 06:30

    MINNIE'NİN ÇİZGİ BUTİĞİ

    Diğer

  • 06:35

    ARI KOVANI

    Diğer

  • 06:45

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 07:30

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 08:00

    MICKEY'NİN KULÜP EVİ

    Diğer

  • 08:30

    MUPPET BEBEKLER

    Diğer

  • 09:00

    PAPRİKA

    Diğer

  • 09:10

    PAPRİKA

    Diğer

  • 09:20

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 09:40

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 10:00

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 10:45

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 11:00

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 11:30

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 12:00

    ASLAN KORUYUCULAR...

    Diğer

  • 13:00

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 13:20

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 13:40

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 13:55

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 14:15

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 14:35

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 14:50

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 15:10

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 15:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 15:45

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:05

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 16:40

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 17:00

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 17:30

    FANCY NANCY CLANCY

    Diğer

  • 18:00

    PRENSES ELENA

    Diğer

  • 18:30

    PRENSES SOFIA

    Diğer

  • 19:05

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 19:30

    DOKTOR DOTTIE...

    Diğer

  • 20:00

    DOKTOR DOTTIE...

    Diğer

  • 20:30

    MICKEY VE ÇILGIN YARIŞÇILAR

    Diğer

  • 21:00

    BİNGO VE ROLİ'NİN MACERALARI

    Diğer

  • 21:30

    VAMPİRİNA

    Diğer

  • 22:00

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 22:15

    PİJAMASKELİLER

    Diğer

  • 22:31

    ASLAN KORUYUCULAR

    Diğer

  • 23:00

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 23:15

    CLAUDE S1 SPLITS

    Diğer

  • 23:35

    TRULLI TALES

    Diğer

  • 23:50

    TRULLI TALES

    Diğer