Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’dan Şok Transfer, Şevval Şahin’den Şok Sözler, Demet Akalın’ın Mülteci Nefreti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

28 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Acun Ilıcalı’dan Şok Transfer, Şevval Şahin’den Şok Sözler, Demet Akalın’ın Mülteci Nefreti!

Dedikodu kazanına odun atmaya hazır mısınız? Bakalım 28 Temmuz Çarşamba günü ünlüler camiasında neler yaşanmış.

1. Şevval Şahin’den Açıklama!

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral’la şantaj yüzünden barıştığı iddia edilen Şevval Şahin’den son dakika açıklaması geldi; “Kamuoyuna duyuru bugün çıkan yığıt marcus aral ıle ılışkımıze ıstınaden yapılan mesnetsız haber kamuoyunun malumudur. Öncelıkle belırtmek ısterım kı herkesın ılışkısınde tartışmalar, ayrılmalar. Barışmalar yaşanmasına rağmen göz önünde bırı olmam sebebıyle üzerımden hıç olmayacak haberler yapılmaktadır. Özellıkle çıkan bu son haber göz ardı edılemeyecek kadar ıtıbarımı karalayacağı olması sebebıyle işbu açıklamayı yapma gereğı duydum. Yığıt marcus aral’ın benı herhangı bır şey ya da durumla tehdıt etmesı söz konusu dahı değıldır. Ancak yukarıda da belırttığım gıbı sırf gündem yaratmak ıçın üzerımden aslı olmayan mesnetsız haberler yapılmaktadır. Ben özel hayatımı ve ılışkımı gözler önüne sermek ıstemedığım halde özellıkle ılışkımden bu kadar kötü nıyetlı anlamlar çıkartılması gerek benım ıçın gerek yığıt marcus aral ıçın gerçekten kamuoyu önünde ısımlerımızı ıtıbarsızlaştırma amacı taşımaktadır. Bu tür durumlara göz yummayacağımı ve avukatım aracılığıyla her türlü yasal hakkımı kullanacağımı belırtmek ısterım. Bu tür haberlere ıtıbar edılmemesını kamuoyuna saygıyla duyurulur”

2. Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin İlişkisi Bitti!

blank

Bir süredir birliktelik yaşayan Ezgi Eyüboğlu ve Oğulcan Engin, geçtiğimiz günlerde ayrılmış! Çiftin yakınları tarafından teyit edilen bu bilginin ardından Ezgi, Oğulcan’la olan fotoğraflarını kaldırdı… Bu arada detaylar için:

3. Zuhal Topal Fox’tan Ayrıldı TV8’le Görüşüyor!

blank

Fox TV’de Zuhal Topal’la Sofrada programını sunan Zuhal Topal, bu sezon Fox TV’de yer almayacak. Yeni sezon için kanaldan yüklü bir miktarda zam isteyen Zuhal Topal’ın bu isteği Fox TV tarafından kabul edilmeyince ünlü sunucu kendine yeni bir kanal aramaya başladı. İddialardan biri ise Zuhal Topal’ın Acun Ilıcalı’nın TV8’i ile görüştüğü yönünde!

4. Demet Akalın’dan Mülteci Çıkışı!

blank

Sosyal medyada fikirlerini sık sık dile getiren Demet Akalın, bugün Afganistan’dan gelen mülteciler hakkında endişelerini dile getirdi; “Radyoda duydum şu an 3.5 milyon Afgan yolda geliyormuş. 200 binden fazlada şu an Türkiye’deymiş! Ne yapacağız merak ediyorum”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz