Çağla Şıkel ve Alişan'dan Büyük Mülteci Tepkisi! Yediğiniz...

0 oy

Çağla Şıkel ve Alişan'dan Büyük Mülteci Tepkisi!  Yediğiniz...

Savaştan kaçarak Türkiye’ye yerleşen Suriyeli mülteciler yaşanılan son olayların ardından Yunanistan’a geçmenin yollarını aramaya başladı. Yunanistan’ın sert politikasıyla karşılaşan mülteciler Türkiye-Yunanistan sınırında zor şartlarda hayatlarını devam ettiriyor. Mülteciler karşılaştıkları biber gazı ve mermi ile müdahaleye rağmen hem karadan hem de deniz yoluyla Yunanistan’a geçmeye çalışıyorlar. Dünya geneline yayılan bu soruna ünlü manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel ve şarkıcı Alişan sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Çocuklara ve hayvanlara olan sevgisini her fırsatta belli eden Çağla Şıkel ve Alişan son gündemdeki olaylara karşı sessiz kalmadı. Ünlü oyuncu Şıkel ve Alişan sıkıntılı günlere rağmen sosyal medyada gülüp eğlenen insanları paylaştığı fotoğraflar ile eleştirdi. Ünlü oyuncunun paylaşımına sanatçı dostlarından tam destek geldi.

Çağla Şıkel’den Sosyal Medya Bağımlılığına Tepki Geldi

Türkiye’de güzelliği ve yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken Çağla Şıkel, sosyal yardımlara desteği ile de tanınıyor. Şıkel son olarak sosyal medya hesabından mülteci sorununa ağlayan bir çocuğun fotoğrafını koyarak dikkat çekti. Can yeleği ile kayalıklara tutunan çocuk Şıkel’e sosyal medya kullanımını sorgulattı. Sosyal medya hesaplarında hiçbir şey olmamış gibi davranan kişileri eleştiren Çağla Şıkel, onları bağımlı ve hasta olarak tanımladı. Şıkel, “Ve siz hala yediğiniz, gezdiğinizi paylaşmaya devam edin! Edin edin... En azından görün ne tür bi bağımlı ve hastasınız” notuyla fotoğrafı ekledi. Güzel mankenin paylaşımını Alişan ve Melek Baykal gibi ünlü isimler destekledi.