Olan Bitene Dayanamadı! Esra Erol Gördükleri Karşısında Instagram’da “Destan” Yazdı

Aleyna

Haberler

3 Haziran 2021

Olan Bitene Dayanamadı! Esra Erol Gördükleri Karşısında Instagram’da “Destan” Yazdı

Ünlü sunucu Esra Erol, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla yine dikkati üzerine çekti. Olanlara dayanamayan sunucu, “E.E.” imzasıyla resmen destan yazdı!

Esra Erol

Usta sunucu Esra Erol, yıllarca sunduğu evlilik programlarındaki başarısıyla yeni bir formata öncülük etti. Bir ara, her kanalda bir evlilik programı vardı ve rekabetleri çok konuşuluyordu. Ama bu rekabetin lideri her zaman Esra Erol oldu! Sunuculuk yaparak markalaşmayı başaran ender isimlerden biri olan Esra Erol, 2017’de çıkan bir KHK ile çok sevdiği programına veda etmek zorunda kaldı. Ama pes etmedi! Bu kez, “Esra Erol’da” programıyla kayıpları bulmaya, aileleri bir araya getirmeye, zor durumdaki insanlara maddi ve manevi yardımlar sunmaya başladı. Programın sunduğu destek sayesinde tüp bebekle çocuk sahibi olanlar bile var! Ratingler de her zaman çok yüksek geliyor. Böylece, kerametin evlilik programında değil, Esra Erol’da olduğu anlaşılıyor!

Sosyal medyada da çok sevilen ünlü sunucunun Instagram’da 4 milyonu aşkın takipçisi var. Hesabında genellikle merak edilen aile hayatına ve programının kamera arkası detaylarına yer veren Esra Erol, son günlerde biraz değişik bir yol izlemeye başladı. Belli ki, pandemi sürecinde olan bitenler ve çevre felaketleri Esra Erol’u da çileden çıkarttı!

“Dünyanın kökünü kurutuyoruz”

Marmara denizi

Malum, bu yılın başlarından beri artan kirlilik ve sıcaklık nedeniyle Marmara Denizi şu anda can çekişiyor. Denizci ve balıkçıların “deniz salyası” dediği müsilaj sorunu İstanbul başta olmak üzere Gemlik’ten İzmit Körfezi’ne kadar sahilleri mahvetti. Deniz canlılarının hayatını tehdit eden bu sorunun yakında insan hayatına da daha büyük etki edeceği söyleniyor. Ünlü isimler de harekete geçilmesi için çağrı yapıyor. Esra Erol da bu sabah Instagram hesabından son durumu paylaştı.

Esra Erol story

Belli ki, bu durum ünlü sunucuyu derinden etkiledi. “E.E.” imzasıyla paylaştığı “destan”, olan bitene yönelik büyük bir isyanı yansıtıyor!

Esra Erol story

Tüketiyoruz dünyayı. İçecek suyumuzu, denizlerimizi, ağaçlarımızı. Çok uzak değil, çocuklarımıza, torunlarımıza nefes alamayacakları bir dünya bırakıyoruz. Dünyanın kökünü kurutuyoruz… Hem de bilerek, isteyerek!” diyen Esra Erol, bu konudaki paylaşımlarına devam edecek gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz