Ilıcalı Ailesine Girdi Bile! Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya “Yeğeni” Sinan Ilıcalı’ya Destek Oldu

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

Ilıcalı Ailesine Girdi Bile! Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya “Yeğeni” Sinan Ilıcalı’ya Destek Oldu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yeğeni Sinan Ilıcalı, Instagram canlı yayınına ne kadar ünlü varsa topladı. Ama dikkati en çok çeken kişi “yengesi” Ayça Çağla Altunkaya’ydı!

Acun Ilıcalı

Televizyon dahisi Acun Ilıcalı, ailesi ve arkadaşlarına kol kanat germesiyle de tanınıyor. Sahibi olduğu Acun Medya’da, TV8’de ve Exxen’de hep tanıdık yüzleri görüyoruz! Yapım ekibi ve idari işlerde de genelde aile bireyleri ve kankaları var. Gördük ki, bazı aile bireylerini de çekirdekten yetiştiriyor!

23 Nisan Canlı Yayını

Acun Ilıcalı’nın yeğeni Sinan Ilıcalı, annesinin yönettiği Instagram hesabını bugün devraldı. Canlı yayın açan ve DJ’lik yapmaya soyunan Sinan Ilıcalı, amcasının çevresinin de etinden sütünden faydalandı! 86 bin izleyiciye kadar ulaşan canlı yayınında Acun Medya’nın değişmeyen yüzleri İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Demet Özdemir, Murat Boz gibi isimler de yer alıyor.

Oğuzhan Koç Demet Özdemir İbrahim Büyükak

Oğulcan Engin, Ezgi Mola, Mustafa Aksakallı, Merve Dizdar, Gökhan Özdemir gibi isimler de en büyük destekçisi! Ama en büyük “celebrity” Acun Ilıcalı, yayına çok geç katıldı. Onu ısrarla yayına çağıran kişi ise sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’ydı!

“Söyledim Acun geliyor”

Acun Ilıcalı Ayça Çağla Altunkaya

Sinan Ilıcalı’nın dijital atılımının en büyük destekçisi “yengesi” Ayça Çağla Altunkaya! Yayında Sinan’ın amcası Acun Ilıcalı bile yokken ilk katılanlardandı. Hatta Ayça Çağla Altunkaya, ısrarla Acun Ilıcalı’yı çağırarak yayına girmesini sağlayan isimdi.

Ayça Çağla Altunkaya story

20 dakika kadar yayında kalan Acun Ilıcalı, yeğeninin izleyici sayısını 100 bine çıkaramayınca pes etti ve yayından ayrıldı. Ama Sinan’ın Çağla Yenge’si hala orada! Acun Ilıcalı da sık sık “Çağla 100 bine ulaşır kesin diyor bak” dedi ve 20 dakika kaldığı yayında bile sık sık sevgilisinden bahsetti. Bu durum, ikilinin aşkının doludizgin gittiğini ve Ayça Çağla Altunkaya’nın ailenin büyük bir parçası olduğunu gösterdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz