İlk Bayramını Çalışarak Geçirdi! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece “Oğlunun” Bayramını Kutladı

Aleyna

Haberler

23 Nisan 2021

İlk Bayramını Çalışarak Geçirdi! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece “Oğlunun” Bayramını Kutladı

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece de 23 Nisan’ı coşkuyla kutlayan isimler arasındaydı. Ünlü oyuncunun coşkusuna dizideki oğlu da eşlik etti!

23 Nisan
AW303332

Bugün 23 Nisan! Dolayısıyla, ünlüler arasında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama yarışı başladı. Instagram ünlülerin sıra sıra dizdiği güzel mesajlardan, anlamlı fotoğraflardan geçilmez oldu. Ne yazık ki, bu bayramda pandemi dolayısıyla evlere kapanınca, kutlamayı telafi etme işi de sosyal medyaya düştü. Ünlüler başta olmak üzere herkes bu kutlamaların hakkını veriyor neyse ki!

En özel kutlamalardan biri de fenomen dizi “Yasak Elma”nın Yıldız’ı Eda Ece’den geldi. Ünlü oyuncuya dizideki minik oğlu Halit Can’ı oynayan Kuzey de eşlik etti!

“23 Nisan onun bayramı”

“Yasak Elma”nın sadece başrol oyuncuları değil, çocuk oyuncusu bile bir star! Dizide Yıldız’ın oğlu Halit Can’ı oynayan Kuzey Gezer, şimdiden çok seviliyor, herkesin göz bebeği oldu. Instagram’da tam 172 bin takipçisi var, şaka değil! Dizinin herkesi trollediği bölümde Halit Can’ı başkasının oynaması en çok şikayet edilen konuydu mesela. Neyse ki, Eda Ece minik Kuzey’in fotoğrafını paylaşarak diziye devam edeceğini duyurdu da herkes rahat bir nefes aldı!

Sürekli yoğunluktan şikayet eden Eda Ece, 23 Nisan’ı yine sette geçirdi. Bu yoğun günde ona minik Kuzey de eşlik etti. Hadi set ekibine acımadınız ama en azından Kuzey’e bir gün izin verebilirdiniz! Neyse ki, Kuzey’in rahatı için sette pek çok oyuncak bulunuyor. Eda Ece de onunla oyun oynamaya bayılıyor ve hep yanında oluyor. “Lokumcuk sette oynuyor” diyerek Kuzey’in gününü kutlayan Eda Ece, takipçilerinin takdirini kazandı.

Bayramın kutlu olsun Kuzey Gezer! Umarız, daha uzun yıllar sürecek gibi görünen “Yasak Elma”da ekip sana izin verir ve 23 Nisan tatili yapma şansın olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz