Sadece 8 Yıldır Hayatımızda! Hadise’yle Aşk Yaşayan Hekimoğlu’nun Yakışıklısı Kaan Yıldırım’ın Kariyeri

Buket S

Haberler

18 Nisan 2021

Sadece 8 Yıldır Hayatımızda! Hadise’yle Aşk Yaşayan Hekimoğlu’nun Yakışıklısı Kaan Yıldırım’ın Kariyeri

Kayıp dizisinin Kadir’i olarak hayatımıza giren Kaan Yıldırım, kariyerindeki asıl yükselişi Ulan İstanbul ile yakaladı. Hekimoğlu’nun yakışıklı doktoru olarak ekranlarda yer almaya devam eden oyuncu, Hadise ile yaşadığı aşkla da çok konuşuluyor. İşte yakışıklı oyuncunun kariyer yolculuğu.

Pazarlama Eğitimi Aldı, Oyuncu Oldu

Ekranların sevilen yüzlerinden Kaan Yıldırım, 14 Aralık 1986 yılında İstanbul’da düyaya geldi. Üniversite eğitimine İngiltere’de başlayan Yıldırım, Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümünden mezun oldu. Türkiye’ye döndüktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi alan Kaan Yıldırım’ın oyunculuk dünyasına ilk adımı Kayıp dizisi ile oldu.

Hayatımıza Kayıp ile Girdi

blank

Ünlü oyuncuyu ilk olarak 2013-2014 sezonunda Kanal D’de ekrana gelen Kayıp dizisi ile tanıdık. Başrollerini Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Kaan Taşaner ve Dolunay Soysert ile paylaştığı dizi 14. bölüm ile final yapma kararı aldı. Ancak sosyal medya üzerinden gelen tepkiler sonrasında final kararını geri çeken dizi, finali ertelediğini duyurduktan bir ay sonra ekranlara veda etti. Yardımcı oyuncu olarak rol aldığı ilk dizisi pek de uzun ömürlü olmayan Kaan Yıldırım, oyunculuk yeteneğini sergilemiş olacak ki, teklifler üst üste geldi.

Ulan İstanbul ile Meşhur Oldu

blank

2014-2015 sezonunda Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Erkan Kolçak Köstendil, Sevtap Özaltun, Salih Bdemci ve Caner Özyurtlu ile birlikte rol alan oyuncu, bu proje ile adını tüm Türkiye’ye duyurdu.

Ulan İstanbul’da Tanıştılar

blank

Ulan İstanbul setinde tanışan Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu, 2016 yılında şık bir törenle dünyaevine girdi. Ancak 3 yıl sonra şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşandılar.

İlk Başrol ‘Adı Mutluluk’

blank

Kaan Yıldırım, ilk başrol deneyimini 2015 yılında FOX Tv’de yayınlanan Adı Mutluluk dizisi ile yaşadı. Başrollerini Ezgi Eyüboğlu, Dilara Aksüyek, Aslı Bekiroğlu, Zeynep Bastık ve Orçun İynemli ile paylaştığı dizi 17. bölüm ile final yaptı.

Başrol Teklifleri Üst Üste Geldi

blank

İlk başrolünün altından başarıyla kalkan Kaan Yıldırım, 2016 yılında FOX Tv’de yayınlanan Kalbim Yangın Yeri adlı dizi ile ekranlara geldi. Başrollerini Hande Soral, Oğuz Peçe ve Ece Çeşmioğlu ile paylaştığı dizi, 5 bölüm oynayarak final yaptı.

blank

Ardından Sow Tv’nin Klavye Delikanlıları isimli gençlik dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu, 8 bölüm süren dizide Kerem Tanrıverdi olarak karşımıza çıktı.

İlk Filmi Bölük

blank

2014 ve 2015 yıllarında Ümmü Sıbyan:Zifir ve Yok Artık filmlerinin yapımcılığını üstlenen Kaan Yıldırım, 2017 tarihli dram filmi Bölük’te Alina Boz ile birlikte başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Oyunculuğunu Konuşturdu

blank

Kanal D’nin 2018 yılında yayınlanan dizisi İnsanlık Suçu’nda başrolleri Gizem Karaca, Deniz Uğur ve Ahmet Mümtaz Taylan ile paylaşan Yıldırım, sergilediği oyunculuk ile tüm izleyenleri kendine hayran bıraktı. Ancak bu başarısına rağmen, dizi düşük reytingler sebebiyle 8. bölümde final yaparak ekranlara veda etti.

Ekranların Aranan İsmi Oldu

blank

İnsanlık Suçu’nda oyunculuğunu konuşturan Kaan Yıldırım, bu sefer 2019 yılında TRT 1’de ekrana gelen Halka dizisi ile karşımıza çıktı. Başrollerini Nazan Kesal, Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan ile paylaştığı dizi yalnızca 19 bölüm tutunabildi.

En Uzun Soluklu Proje; Hekimoğlu!

blank

Kaan Yıldırım’ın Başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay ile paylaştığı dizi Hekimoğlu, 17 Aralık 2019 tarihinden beri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun bu güne kadar yer aldığı en uzun soluklu projesi olan Hekimoğlu’nun 45. bölümü, 13 Nisan 2021 tarihinde ekranlara geldi. Bu dizide de oyunculuğu ile göz kamaştıran Kaan Yıldırım, daha çok başarılara imza atacak gibi görünüyor.

Hadise ile Bir Ayrı Bir Barışık!

blank

Oyunculuk kariyeri hızla yükselişe geçen yetenekli oyuncu Kaan Yıldırım, 2020’nin Ocak ayında Hadise ile aşk yaşadıklarını duyurdu. Mutlulukları her hallerinden belli olan çift, aynı yılın Aralık ayında ayrıldı. Ancak bu ayrılık uzun sürmedi. Yeni yıl çiftimize şans getirdi ve 2021’in Ocak ayında barıştılar. Mutlu mesut yaşayan çiftin, pandemi sona erdiğinde evleneceği konuşuluyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz