Exxen’de Umduğunu Bulamayan Acun Ilıcalı’ya Bir Darbe de Survivor Reytinglerinden Geldi: İlk Beşe Giremiyor!

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Exxen’de Umduğunu Bulamayan Acun Ilıcalı’ya Bir Darbe de Survivor Reytinglerinden Geldi: İlk Beşe Giremiyor!

TV8’in sahibi olan Acun Ilıcalı’nın projeleri bugünlerde pek de iyi gitmiyor! Exxen’de en çok reklam yapılan ve güvenilen projelerden birinin iptal edilmesi, sosyal medyada Exxen’in aldığı olumsuz yorumlar, Hollanda’da Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Fortuna Sittard takımının kupadan elenmesi ve bütün bunlar yetmezmiş gibi TV8’in amiral gemisi olan Survivor’ın inişli çıkışlı reyting grafiği medya patronu Acun Ilıcalı oldukça etkiledi. Survivor Pazartesi günü aldığı reytingle ilk beşe bile giremedi!

İlk Hayal Kırıklığı Exxen’den Geldi!

Acun Ilıcalı

Aylar boyunca anlaşmalar, projeler, ünlü simalar ve milyon liralar harcanarak büyük umutlarla 1 Ocak’ta yayına alınan Exxen’i, kullanıcılar ve sosyal medya kullanıcıları pek kabullenmiş gibi durmuyor. Acun Ilıcalı, Exxen’in ilk üç günde 500 bin aboneye ulaştığını açıklamıştı. Ancak neredeyse birinci ayını dolduracak olan Exxen’den henüz izlenme sayısı ya da güncel abone sayısına dair bir gelişme alamadık.

Acun Ilıcalı

Sosyal medyadan gelen yorumlara -aslında eleştirilere- bakılırsa Exxen pek sevilmiş gibi durmuyor. Bunun nedenlerinden biri de, Instagram ve Youtube’un en tanınmış fenomenlerinden olan Berkcan Güven ve Reynmen’le yapılan PR çalışmasının sonuçsuz kalması.

Acun Ilıcalı, Berkcan Güven ve Reynmen

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven’le defalarca kez pozlar vererek Instagram’da “Geliyoruz, en çok biz izleneceğiz!” mesajı verildi. Hatta bir canlı yayında araba iddiasına bile girildi. Fakat bu kadar emeğin sonu gelmedi ve proje iptal edildi. Hal böyle olunca Exxen’e karşı olan bakış açısı biraz değişti. Sonuçta projenin iptal edildiğini, Reynmen ve Berkcan Güven’in Instagram canlı yayınında duyduk. Bu, hiç profesyonel bir durum değil. Detaylar için:

Acun Ilıcalı’ya Bir Darbe Fortuna Sittard Takımından Geldi!

Acun Ilıcalı’nın futbola olan bağlılığını ve sevgisini herkes biliyor. Hatta Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olmasında Acun Ilıcalı’nın büyük payı olduğu söyleniyor. Durum böyle olunca, geçtiğimiz yıl Hollanda’dan Fortuna Sittard isminde bir kulübü satın alan Acun Ilıcalı’nın takımı Hollanda Lig’inde oynadığı son 7 maçın 5’ini kazanarak oldukça sevindirmişti.

Fortuna Sittard ve Acun Ilıcalı

Ancak bu sevinç uzun sürmedi. Geçtiğimiz günlerde Fortuna Sittard, kupa maçınca rakibine 3-2 yenilerek kupaya veda etti!

Survivor’ın İstikrarsızlığı

Survivor ünlüler

TV8’in en güvendiği programı belki de Survivor. Ancak bu sene Survivor’ın reyting grafiği ne bize ne de Acun Ilıcalı’ya güven vermiyor. Haftasonları zirveyi zorluyor olsa da; özellikle Pazartesi ve Salı günleri reyting savaşında ilk beşe bile giremiyor!

reyting

Geçtiğimiz 2020 senesinde izlenme rekorları kıran Survivor, bu sene aynı başarısını sürdürmekte zorlanıyor. Yayınladığı ilk iki akşam zirveyi kimseye bırakmayan Survivor, zaman geçtikçe reyting sıralamasında geriye düşmeye devam ediyor. Pazartesi akşamı aldığı reyting ise oldukça kaygı verici. Total’de ilk 10’a giremeyen Survivor, AB kategorisinde 9. oldu, ABC kategorisinde ise 6. sırada.

Benzer Haberler

SUZAN 27 Ocak 2021

İNANIN Kİ BIKTIRDI,HER SENE SİL BASTAN.AMA EN ÇOK GECEN YIL,1-EVRİM,2-MASTERCHEAFÇİ ‘NIN KAVGALARI BIKTIRDI VE 3.AVOKADOCU KIZ.HETKEZ PANDEMIDE EVDEYDI,DIZILER YETERSIZDI IZLEDIK MECBUREN.BU YIL DIZILER GAYET IYI.TV SIKICI DEGIL.VE MECBURIYET ORTADAN KALKTI.ASLJNDA GECTIGIMIZ YIL MECBUTIYETTEN IZLENDI,BIR EVVELKI YIL DA IZLENMEDI SURVIVOR.YOKK TURKIYE YUNANISTAN SU BU OLMAMISTI.BU YIL ME DEDIGIM GIBI MECBURIYET KALMADI.COK ŞÜKURRRR.

Yorum Yaz