Serenay Sarıkaya Son Fotoğrafıyla Ortalığı Yaktı Geçti! “Haberim yokmuş gibi çek…”

Dilek

Haberler

26 Ocak 2021

Serenay Sarıkaya Son Fotoğrafıyla Ortalığı Yaktı Geçti! “Haberim yokmuş gibi çek…”

Şu aralar bir projede yer almayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya paylaşımlarına devam ediyor. Son paylaşımı ise yine rekor seviyede bir beğeni sayısına ulaştı!

Serenay Sarıkaya

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, “Medcezir” dizisiyle başlayan yükselişini “Fi”de canlandırdığı Duru Durulay karakteriyle taçlandırdı. Bu dizilerde oyunculuğu kadar güzel sesi ve dansa olan doğal yeteneğiyle dikkat çekti. Bu sayede çocukluk hayallerinden birini daha gerçekleştirdi, yani bir müzikalde oynadı! “Alice” müzikaliyle tiyatroya transfer olan Serenay Sarıkaya’nın performansı izleyicilerden tam puan aldı. Ünlü oyuncunun kariyeri görülmemiş bir hızla yükselişe geçmişti. Ta ki Cem Yılmaz’la olan ilişkisi öğrenilene kadar!

Kariyeri Kötüye Gitti

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz

Bu iki ultra ünlü ismin aşk yaşaması çok eleştirildi. Bu eleştirilerde hem aralarındaki yaş farkının hem de Cem Yılmaz’ın Defne Samyeli’yi bu ilişki için terk ettiği iddiasının payı vardı. Üzerine pandemi de başlayınca Serenay Sarıkaya setlere ara vermek zorunda kaldı. Ünlü oyuncuyu medyada yetenekli bir yıldız değil ilişkisi hakkındaki eleştiriler ve ayrılık iddialarıyla görmeye başladık. Ancak Serenay Sarıkaya çok göz önünde olmasa da hala çalışmayı sürdürüyor.

“Bergen” ile Dönecek!

Serenay Sarıkaya ve Bergen

Serenay Sarıkaya, sosyal medyaya ara ara göz kırpması dışında sessizliğe bürünmüş gibi görünüyor. Ama aslında harıl harıl “Bergen” filmi için çalışıyor! Bergen, henüz 30 yaşındayken eski eşi tarafından öldürülen ikonik bir arabesk şarkıcısı. Haliyle, Bergen’i canlandırması için akla gelen ilk isimlerden biri Serenay Sarıkaya’ydı. Teklifi hemen kabul eden ünlü oyuncu, projenin hazırlık aşaması çok uzadığı için gözlerden uzak kaldı. Ama sosyal medya paylaşımlarıyla kendini hatırlatmayı ihmal etmedi!

“Haberim yokmuş gibi çek”

Serenay Sarıkaya, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkati üzerine çekmeye devam ediyor. Bugün Instagram’da “Haberim yokmuş gibi çek” yazarak paylaştığı havalı poz kısa sürede rekor beğeni sayısına ulaştı!

Yakın arkadaşı ve fotoğrafçı Burcum Baygut’un çektiği poz sadece 30 dakika içinde 150 bin beğeniye ulaştı ve altına yorum yağdı. Bazı yorumlar ünlü oyuncu Hande Erçel’in ev kombinlerinin de buna çok benzediğine dikkat çekti!

Serenay Sarıkaya

Umarız, Serenay Sarıkaya’yı sadece sosyal medyada değil yeni projelerde de görürüz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz