Sefirin Kızı’nın Yeni Nare’si Tuba Büyüküstün’den Instagram Paylaşımları Gelmeye Devam Ediyor: “Günaydın!”

Aleyna

Haberler

26 Ocak 2021

Sefirin Kızı’nın Yeni Nare’si Tuba Büyüküstün’den Instagram Paylaşımları Gelmeye Devam Ediyor: “Günaydın!”

Yıllardır dizi ve film sektörüne uzak olan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, yıllar sonra Sefirin Kızı dizisiyle seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak “Cesur ve Güzel” dizinde 2016 ve 2017 yılları arasında Sühan Korludağ karakterini canlandıran Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisinde de Neslihan Atagül’den boşalan Nare Çelebi karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkacak.

Tuba Büyüküstün

Instagram’ı aktif olarak kullanan Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisiyle anlaşmasının ardından neredeyse hergün Instagram’a “Günaydın” fotoğrafı ya da videosu koymayı ihmal etmiyor. Bugün de, elinde kahvesiyle Bodrum’dan “Günaydın” mesajı paylaştı takipçileriyle. Sefirin Kızı dizisiyle “rekor” ücrete anlaştığı iddia edilen Tuba Büyüküstün’ün ilk bölümü çekildi bile.

Rekor Ücrete Anlaştı!

Tuba Büyüküstün

Sefirin Kızı dizisinin başrolü Neslihan Atagül “Geçirgen bağırsak sendromu” rahatsızlığı sebebiyle diziden ayrılmak zorunda kalınca dizinin yapımcıları yeni “Nare” arayışına girdi ve yıllardır televizyondan uzak olan Tuba Büyüküstün ile anlaşmaya vardılar.

Tuba Büyüküstün

Şu sıralar aktif olarak herhangi bir dizide rol almayan Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı dizisine “transfer” olmak için 3 milyon TL aldığını öğrenildi. Aynı zamanda güzel oyuncuya bölüm başına 200 bin TL ücret teklif edilmiş. Anladığımız kadarıyla, Tuba Büyüküstün Sefirin Kızı dizisine oldukça yüksek bir giriş yaptı!

Tuba Büyüküstün

Bu kadar yüksek bir ücrete anlaşmaya varınca, çekilen ilk sahneler hemen montajlanıp dün akşam ön izleme olarak sosyal medyada paylaşıldı. Daha birkaç gün önce çekimler için Bodrum’a gitmişti Tuba Büyüküstün, dizi ekibinin bu hızı karşısında herkes oldukça şaşırdı. Detaylar için:

Günaydın Paylaşımı!

Sefirin Kızı dizisiyle yeniden gündem olmaya başlayan Tuba Büyüküstün’den hergün “Günaydın” paylaşımı alıyoruz. Bugün de Instagram’da elinde kahvesi ve arkafonda müziğiyle güzel bir video paylaştı. Videonun üzerine ise “Günaydın” yazmayı ihmal etmedi.

Henüz Tuba Büyüküstün’lü Sefirin Kızı bölümü yayınlanmamış olmasına rağmen, güzel oyuncu pek çok magazin sayfasının radarına girmiş durumda. Bölüm yayınlanınca neler olacak hep beraber göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz