O Ses Türkiye’de Söylenen Hadise’nin Eurovision Şarkısı “Düm Tek Tek”, Eurovision Youtube Kanalında 5. Oldu!

Seda Ergin

Haberler

4 Ocak 2021

O Ses Türkiye’de Söylenen Hadise’nin Eurovision Şarkısı “Düm Tek Tek”, Eurovision Youtube Kanalında 5. Oldu!

Son dönemlerde sevgilisi Kaan Yıldırım’la ayrılmalı barışmalı ilişkilerini yürüten Hadise, O Ses Türkiye yılbaşı özel programının değişmez jüri üyelerinden biriydi. Programa konuk olarak katılan Enis Arıkan, Hadise’nin Eurovision’da söylediği “Düm Tek Tek” şarkısını seslendirdi. Hadise de büyük bir gururla Enis’e eşlik etti. İzleyenler çok eğlenmişti! Düm Tek Tek şarkısı ise sadece O Ses Türkiye hayranları tarafından izlenmedi. Düm Tek Tek şarkısı, Eurovision Youtube kanalında 2020 yılının en çok dinlenen şarkıları arasında 5. sırada yer aldı.

Hem Aşkı Hem İşi İle Adından Söz Ettirdi!

Pop dünyasının sevilen sesi Hadise, 2020’nin son günlerinde hem işi hem de aşkıyla bir hayli gündemdeydi. Yılbaşı gecesi hem O Ses Türkiye’de jüri üyesi olan hem de Tiktok canlı yayınında dev bir konser veren Hadise’nin 2020’yi 5 buçuk milyon Lira ile kapatması bir hayli konuşuldu.

Hadise, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Kaan Yıldırım’la sergilediği aşk pozları sayesinde tüm hayranlarının kalplerini yumuşatmıştı. Ancak geçtiğimiz haftalarda hayranlarına üzücü bir haber vererek ilişkilerinin bittiğini açıkladı.

Herkes bu habere çok üzülmüştü! Zira, 2020’nin en güzel çifti olarak biliniyorlardı. Hadise, Kaan çifti ayrılığa fazla dayanamadı ve barıştıkları haberi gündeme yayıldı. Geçtiğimiz hafta sonu Hadise’nin attığı post da bunu kanıtlar nitelikteydi!

Biraz Geçmişe Gidelim, Eurovision 2009

Türkiye, yıllardır Eurovision şarkı yarışmasına katılmıyor. Ancak katıldığı yıllarda ses getirmeyi çok iyi biliyor. Hatırlarsanız, 2009 yılında Eurovision Türkiye şarkıcısı Hadise olmuştu. “Düm Tek Tek” isimli şarkısı ise o yıllarda dillere pelesenk olmuştu.

Yarışma yapıldı, Hadise ise 4. olarak ülkemize geri geldi.

O Ses Türkiye’de Enis Arıkan, Hadise Düeti

O Ses Türkiye yılbaşı özel programına konuk olan Enis Arıkan, Hadise’yi çok sevdiği için onun Eurovision şarkısı “Düm Tek Tek“i seslendirmişti. Hadise de buna bir hayli sevinmişti.

Eurovision Youtube resmi kanalının yayınladığı bir videoya göre Hadise’nin “Düm Tek Tek” şarkısı 2020 yılının en çok izlenen 5. şarkısı oldu. Hadise de bunu büyük bir gururla Instagram hesabından paylaştı. “#DümTekTek#Eurovision‘un resmi Youtube sayfasında 2020 yılının en çok izlenen 5. videosu oldu! 🔥 Gurur duyuyorum! ❤️” sözleri herkesin tüylerini diken diken etti!

Videoda Manga’nın “We Could Be The Same” şarkısının 10. sırada yer alması da bizi bir hayli gururlandırdı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz