Şahika Sinir Krizleri Geçirecek! Yasak Elma’nın Yeni Oyuncusu Ortalığı Birbirine Katacak

Aleyna

Haberler

17 Nisan 2021

Şahika Sinir Krizleri Geçirecek! Yasak Elma’nın Yeni Oyuncusu Ortalığı Birbirine Katacak

Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’da yine sular durulmuyor. En son Hercai’de izlediğimiz Özlem Gezgin, fenomen diziye konuk olacak. Güzel oyuncunun gelmesi ise işleri iyice çığrından çıkartacak.

yasak elma-özlem gezgin

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Yasak Elma ekranlarda fırtına gibi esmeye tam gaz devam ediyor. Güçlü kadrosu ve çarpıcı konusu ile dikkat çeken dizi, sezonun favori yapımlarından. Birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen dizi, sosyal medyada da bir o kadar popüler. Her bölümü ile olay olan dizi, reyting listelerinde rakip tanımıyor.

yasak elma-özlem gezgin

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Nilperi Şahinkaya, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Barış Kılıç gibi isimlerin olduğu fenomen diziye yepyeni bir konuk oyuncu geliyor. Yeni karakterimiz hakkındaki ayrıntılar ise hepimizi çok heyecanlandırdı.

Şahika’nın Sabrı Sınanacak

yasak elma-özlem gezgin

Hercai dizisindeki başarılı performansı ile dikkat çeken Özlem Gezgin, Yasak Elma’ya konuk oyuncu olacak. Ünlü oyuncu, fenomen dizide Emre Dinler’in hayat verdiği Ömer karakterinin eski sevgilisi Alev’i canlandıracak. Alev karakterinin Şahika’nın sinirlerini çok bozacağı ve büyük bir krize sebep olacağı öğrenildi. Anlaşılan bizi yine bol olaylı bir bölüm bekliyor.

Türkiye’nin Yeni Genç Yeteneği

yasak elma-özlem gezgin

1996 doğumlu olan ünlü oyuncu Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra ekranlardaki karakterine hızla başladı. İlk olarak Medcezir dizisi ile izleyicinin karşısına çıkan ünlü oyuncu, yeteneği ile dikkat çekince projelerin de ardı arkası kesilmedi. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Nazlıcan karakterine hayat veren genç oyuncu, Kanatsız Kuşlar adlı projede yer aldı. Ardından İncir Ağacı dizisinde Çiçek karakterine hayat veren güzel oyuncuyu en son Hercai’de izlemiştik. Yasak Elma’da Alev olarak karşımıza çıkacak ünlü oyuncu nasıl bir karaktere hayat vereceği büyük bir merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz