Bu Sözler Kimin İçin? Uraz Kaygılaroğlu Son Paylaşımıyla Şaşırttı: “Hani benim sevdiklerim…”

Aleyna

Haberler

27 Mayıs 2021

Bu Sözler Kimin İçin? Uraz Kaygılaroğlu Son Paylaşımıyla Şaşırttı: “Hani benim sevdiklerim…”

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, neşeli kişiliği ve esprileriyle tanınıyor. Ama son paylaşımında söyledikleri onun her zaman böyle olmadığını gösterdi!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, son dönemin en popüler oyuncularından biri. Eskiden oldukça kilolu olan oyuncu, televizyon kariyerine komedi dizilerinin yan karakteri olarak başladı. Hızla vermeye başladığı kilolar, onun kariyerini bambaşka bir noktaya taşıdı. Yine komedilerde izlediğimiz Uraz Kaygılaroğlu, bu kez “esas oğlan” olarak karşımıza çıktı. Bu arada “Yedi Güzel Adam” ve “Eski Hikaye” gibi dram dizilerinde rol alsa da, onu hiç jön olarak izlemedik. Geçen sezon başlayan “Sefirin Kızı”nda ilk kez jön olarak karşımıza çıkan oyuncu, bu sınavı da geçti ve hayran kitlesi daha da büyüdü. Şimdilerde, usta komedyen Cem Yılmaz ve yıldızlarla dolu bir kadroyla Netflix dizisi “Erşan Kuneri” için hazırlanıyor.

Uraz Kaygılaroğlu Berrak Tüzünataç

Özel hayatında ise işler pek yolunda gitmiyor gibi görünüyor. Meslektaşı Melis İşiten’le boşandıktan sonra adı pek çok isimle aşk dedikodusuna karışan oyuncu, bu iddiaları ya yalanladı ya da hiçbir tepki vermedi. Ama ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç’la olan aşk iddialarını önceleri “Her şeyden önce arkadaşız” diye geçiştirmeye çalışsa da her şey ortaya döküldü. Birlikte görüntülenen ikilinin ortak arkadaşları sayesinde tanıştığı ve çok mutlu olduğu konuşuluyordu. Ne var ki, bu ilişkinin ömrü çok kısa sürdü. Medenice ve “Arkadaşız” sözleriyle sona eren bu ilişki, yine de Uraz Kaygılaroğlu’nu biraz üzmüş gibi görünüyor!

“Hani benim sevdiklerim”

Mizahi yönü ve hoş sohbetiyle tanınan Uraz Kaygılaroğlu, son paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı. Yengeç burcu olan ve burcuyla ilgili bir “güvensizlik” paylaşımı yapan oyuncu, “Hani Benim Sevdiklerim” şarkısını paylaştı.

Yengeç burcunu en iyi anlatan fotoğraf” diyerek güvendiği dağlara karlar yağdığını belli eden oyuncu, herkesi çok şaşırttı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz