Masumlar Apartmanı’nda Yine Olay Var! Farah Zeynep Abdullah Hazırladığı Büyük Sürprizi Açıkladı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Masumlar Apartmanı’nda Yine Olay Var! Farah Zeynep Abdullah Hazırladığı Büyük Sürprizi Açıkladı

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı”nın setinde eğlence tam gaz devam ediyor. Rol arkadaşına nispet yapan Farah Zeynep Abdullah, hazırladığı sürprizi de muhteşem bir taklitle anlattı.

Masumlar Apartmanı

TRT ‘in ilgiyle izlenen dizisi “Masumlar Apartmanı”, ilk bölümünden beri gündemden düşmüyor. “Kırmızı Oda” ve “Camdaki Kız” gibi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan dizi, sevgisiz büyüyen ve psikolojik hastalıklarla boğuşan kardeşlerin öyküsünü anlatıyor. Sıra dışı senaryosu ve başarılı oyunculuklarıyla dikkati çeken dizi, aylar boyunca rating şampiyonluğunu elinden bırakmadı. Ancak senaryonun kısır döngüye girmesi nedeniyle son haftalarda birinciliği elden bırakmak zorunda kaldı. Ama bu durum set çalışanlarının ve oyuncuların moralini bozmadı. Onlar hala çok eğleniyor!

Muhteşem Taklit Yeteneği

Farah Zeynep Abdullah Esra Ruşan

“Masumlar Apartmanı”, gerilim ve dram dolu bir öykü anlatsa da, oyuncuları sette gerçekten de çok eğleniyor. Oyuncular, en çok güldükleri anları takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmiyor. Setin en fırlama isimleri ise Esra Ruşan, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar gibi görünüyor. Düşünün, Ezgi Mola bile onların yanında ciddi kalıyor! Setteki son paylaşım ise Esra Ruşan’a yapılan sürprizle ilgiliydi. Malum, son dönemde sete Farah Zeynep Abdullah adına çiçekler ve hediyeler yağıyor. Sık sık kendisinin de çiçek istediğini söyleyerek bu durumla alay eden Esra Ruşan, çiçeğine gene kavuşamayınca üzüldü.

Farah Zeynep Abdullah ise ona mükemmel bir sürpriz hazırladığını ve gafil avlayacağını söyledi. Dizide sık sık gerilimli anlar yaşayan Esra Ruşan’ın korktuğu anları taklit etmeyi de elden bırakmadı. Gerçekten de, Farah Zeynep Abdullah’ın muhteşem bir taklit yeteneği var, espri yapmadan duramıyor ve sıcacık bir insan. Umarız, bu dizi bittikten sonra onu komedi projelerinde de izlemeye başlarız, bu kadar “esas kız” olmak yeter!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz